Nepřehlédněte!


BEZPLATNÉ PRÁVNÍ
PORADENSTVÍ
ZDE    

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2022-12-02/01 - Kolegovi/kolegyni advokátovi nabízím sdílení reprezentativní plně zařízené kanceláře o ploše 32m2 se sdíleným zázemím (WC pro klienty, WC a plnohodnotná koupelna, kuchyň) s možností využívání taktéž velmi reprezentativní zasedací místnosti a tiskárny. Kancelář s velkými okny se nachází na Vinohradech, v krásném zrekonstruovaném secesním domě s výtahem, ulice Anny Letenské (1 minuta od MS, 1 minuta Náměstí Míru).  Cena při sdílení 2 osobami je 9.500,-Kč měsíčně za osobu, v ceně již veškeré služby, internet. Vzhledem k velikosti kanceláře a možnosti využívání zasedací místnosti je možno pohodlně sdílet i 3 osobami (pokles ceny za osobu). V případě nájmu celé kanceláře cena dohodou. Možnost nájmu i parkovacího stání. V případě zájmu kontaktujte Evu Kosovou na tel. č. 735726669 nebo e.storkanova@aksto.cz .

2022-12-02/02 - Láká tě soukromé právo, veřejné právo nebo jejich kombinace? Hledáme do týmu skvělé začínající právníky a právničky, kteří chtějí, aby jejich práce měla dopad! Dlouhodobě spojujeme právní služby s veřejně prospěšnými projekty. Pojď do toho s námi, přidej se do advokátního týmu Frank Bold!Neváhej nás kontaktovat na zamestnani@fbadvokati.cz. Více informací o nás na www.fbadvokati.cz nebo www.budfrankbold.cz.

2022-12-01/01 - Chceš s námi psát férové smlouvy, neprůstřelné žaloby, vyvážené analýzy a srozumitelné články? Přinášet klientům konstruktivní a užitečná řešení? Vedle dalšího růstu tvé právní expertízy a etických právních služeb uvítáš i příležitost zapojit se do koordinace zakázek a kapacit v týmu, přípravy nabídek pro klienty nebo klíčových procesů v kanceláři? Přidej se do týmu Frank Bold Advokáti. Neváhej nás kontaktovat na zamestnani@fbadvokati.cz. Více informací o nás na www.fbadvokati.cz nebo www.budfrankbold.cz.

2022-11-28/01 - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA – Mazel a partneři, advokátní kancelář, s.r.o. se sídlem na Vinohradech hledá novou kolegyni či kolegu na pozici advokátní koncipent/ka. Zabýváme se v zásadě všemi oblastmi práva, od občanského a korporátního, přes právo trestní, až po právo veřejného sektoru. Rádi bychom přivítali samostatnou a flexibilní osobnost se zkušenostmi z oblasti advokacie, která zapadne do našeho kolektivu. Požadujeme dokončené vysokoškolské vzdělání v právním magisterském studijním programu, motivaci pro daný obor, chuť se rozvíjet, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, časovou flexibilitu, dobré komunikační schopnosti, schopnost dotahovat věci do konce, aktivní přístup k zadaným úkolům a znalost anglického nebo německého jazyka na komunikační úrovni. Za výhodu budeme považovat předchozí zkušenost z advokacie. Nabízíme motivační odměnu odpovídající Vašim schopnostem a nasazení v počátečním rozmezí 32–45 tis. Kč s pravidelným navyšováním, 5 týdnů dovolené, MultiSport kartu, stravenkový paušál, občerstvení na pracovišti, teambuildingy, notebook a možnosti individuálního osobního rozvoje. Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, zašlete nám Vaše CV na email office@akmazel.cz a my se Vám ozveme nazpět.

2022-11-28/02 - PRÁVNÍ ASISTENT/KA (STUDENT/KA) - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co. (www.purkyt.cz), přijme do svého týmu studenta či studentku Právnické fakulty na pozici právního asistenta. Hledáme studenta/ku právnické fakulty 3. - 5. ročníku, který má za sebou alespoň 1 rok praxe v advokátní kanceláři, a který by chtěl své praktické zkušenosti zdokonalovat; někoho, kdo by rád získal stabilní brigádu při studiu, která ho zároveň připraví na budoucí povolání; kolegu, který se chce učit od zkušených advokátů a získat od nich nové zkušenosti a dovednosti; šikovného studenta, který si umí organizovat svůj čas a může pracovat 1-2 dny v týdnu; někoho, kdo má alespoň krátkodobou praxi na pozici právního asistenta v advokátní kanceláři. Nabízíme: získání právní praxe, moře nových zkušeností a zajímavých kauz, férový přístup, super kolektiv, perfektní přípravu na budoucí povolání advokátního koncipienta, odměnu do 200 Kč/hod (+ bonusy) dle schopností a dovedností, firemní akce. Zaujali jsme Tě? Tak nám pošli svůj životopis na e-mail: office@purkyt.cz a do předmětu napiš heslo „Student“. Nástup: ihned nebo dle dohody.

2022-11-28/03 - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA - Advokátní a mediační kanceláře Purkyt & Co. (www.purkyt.cz), se sídlem na Andělu, Praha 5, přijme do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici Advokátní koncipient(ka). V naší kanceláři se zabýváme především následujícími oblastmi práva: občanské právo, nemovitosti, investiční projekty, restituční právo, restrukturalizace a insolvence, sporná agenda a další. Hledáme parťáka do našeho týmu, který se nebojí práce a chce úzce spolupracovat na komplexních projektech našich významných klientů s našimi zkušenými advokáty; koncipienta, který by se rád podílel na řešení zásadních a komplikovaných soudních sporů; zkušenějšího právníka, který má alespoň 1 rok praxe v advokátní kanceláři; někoho, kdo se nebojí samostatné práce, komu to pálí a nebojí se překážek; kolegu, který skvěle zapadne do našeho přátelského a mladého kolektivu. Nabízíme: moře zajímavých kauz, férový přístup, super kolektiv, perfektní přípravu na advokátní zkoušky, pravidelnou pracovní dobu od 8:30 do 17:00 hodin, mzdu 45.000 Kč/měsíc dle Tvých zkušeností a znalostí (+ bonusy); po zkušební době stravenku v hodnotě 150 Kč za každý odpracovaný den. Pokud jsme Tě zaujali, pošli nám svůj životopis na e-mail: office@purkyt.cz a do předmětu napiš heslo Koncipient. Nástup: ihned nebo dle dohody.

2022-11-28/04 - ASISTENT/KA - Advokátní a mediační kanceláře Purkyt & Co. (www.purkyt.cz), se sídlem na Andělu, Praha 5, přijme do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici Asistent/ka. Parťačku/parťáka do našeho týmu na asistentskou pozici pro naši advokátní kancelář, která/ý se nebojí žádné práce;člověka, který je pečlivý, zodpovědný, samostatný, dokáže si správně srovnat priority a nepřehlédne žádnou maličkost; někoho, kdo se nebojí samostatné práce, komu to pálí a nebojí se překážek; kolegyni či kolegu, která/ý skvěle zapadne do našeho přátelského kolektivu. Pravidelnou pracovní dobu od 8:30 do 17:00 hodin, mzdu do 30.000 – 40.000 Kč/měsíc dle Tvých zkušeností a znalostí (+ bonusy); po zkušební době stravenku v hodnotě 150 Kč za každý odpracovaný den. Pokud jsme Tě zaujali, pošli nám svůj životopis na e-mail: office@purkyt.cz a do předmětu napiš heslo Asistent/ka. Nástup: ihned nebo dle dohody.

2022-11-23/01 - AK Ostrý & Co. hledá studenty práv 3.-4. roč. na pozici právní asistent. Požadujeme samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, profesionální vystupování, dobrou znalost práce na PC, znalost AJ, další jazyk výhodou. Nabízíme zajímavou a různorodou práci, perspektivu dlouhodobé spolupráce, pracovní doba 2-3 dny v týdnu, finanční ohodnocení 150,- Kč/hod. Nástup ihned. Životopis prosím zašlete na: ostry@opplegal.cz.

2022-11-16/01 - STUDENT - Advokátní kancelář sídlící na Kašparovo náměstí 2271/5, Praha 8 přijme studenta/ku práv na dlouhodobou spolupráci - nejlépe 2 dny v týdnu. Práce zahrnuje především pochůzky s klienty, psaní nejrůznějších podání (dle zkušeností a praxe), komunikaci se soudy a dalšími institucemi. Nutná ochota pracovat s klienty-cizinci. Odměna od 180 Kč/hod. Životopisy zasílejte k rukám JUDr. Pavlíny Vanické na vanicka@va-legal.cz.

2022-11-10/01 - Máme tu volnou židli a možná čeká právě na tebe! Naše advokátní kancelář, BPA advokátní kancelář s.r.o., hledá KONCIPIENTA/KU, který se rád stane součástí našeho přátelského kolektivu právníků, kteří tě rádi naučí vše, co umí. Hledáme člověka, který má chuť dělat právo, je pečlivý, svědomitý, snaživý, má smysl pro humor a je to týmový hráč. Za tvoje pracovní nasazení ti nabízíme mzdu, dle dohody, MultiSport kartu, vlastní obědovou kuchařku včetně příspěvku na stravu, příjemné prostředí v klidné lokalitě vilové čtvrti Starého Chodova s možností využít zahrady i balkonu pro odpočinek a přesto s výbornou dostupností na MHD i metro Opatov v blízkosti OC Westfield. Pokud se ti naše nabídka líbí, pošli svoje CV na sekretariat@ak-bpa.cz a my se s tebou rádi setkáme! Nástup je možný dle dohody, nejlépe ihned :-)

2022-11-10/02 - Zajímá tě development, stavební právo a územní plánování? Máš s těmito oblastmi zkušenosti? Jestli tě advokacie baví a rád/a dodáváš klientům kvalitní služby, rozšiř náš pražský tým Frank Bold Advokáti, a dej tak své práci nový směr! Neváhej nás kontaktovat na zamestnani@fbadvokati.cz. Více informací o nás na www.fbadvokati.cz nebo www.budfrankbold.cz.

2022-11-09/01 - Pozice: ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT. Do našeho týmu hledáme šikovné advokátní koncipienty (koncipientky), kteří by posílili naše řady stabilní a tradiční advokátní kanceláře pardubického regionu. Naše zaměření je generální, agenda pestrá a našimi klienty jsou jak velké korporátní společnosti, tak střední a menší podnikatelé, územní samosprávné celky a fyzické osoby napříč celou ČR. Uvítáme kolegy s pozitivním přístupem k právu (generální praxe), kteří budou chtít čerpat zkušenosti od zkušených advokátů a partnerů AK. Snažíme se, aby k advokátním zkouškám přistoupil díky získané praxi člověk vyzrálý, schopný poskytovat právní služby klientům kvalitně a samostatně. Stejně tak máme zájem o trvalou spolupráci, a to i po složení advokátních zkoušek. Stabilně se umisťujeme na předních příčkách firemního žebříčku pořádaného společností epravo.cz, a.s. pod názvem Právnická firma roku, a to v kategorii „trestní právo“, několikrát jsme vyhráli post „regionální právnická firma roku“ a letos jsme získali prvenství v odborné kategorii firemní compliance. Nástupní mzda: dohodou (dle praxe), pravidelné zvyšování mzdy po celou dobu koncipientské praxe. Stabilní benefity: stravenky, příspěvek na dojíždění, možnost služebního auta, mobil, občerstvení v kanceláři, den v týdnu možnost home office, 3x sick days / rok, páteční zkrácená pracovní doba, mezi vánočními svátky zavřeno, vánoční odměny. Další benefity: kvartální odměny dle dosažených výsledků, placená školení, výuka právnické AJ. Co požadujeme: zodpovědnost a selský rozum. Místo výkonu práce:        Pardubice. Datum nástupu: dle dohody. Kontakt: kaplanova@advokatijelinek.cz.

2022-11-09/02 - Hledáme advokáta, na občasnou spolupráci, nabízíme zázemí samostatné kanceláře včetně služeb recepce, zasedací místnosti a parkování v objektu KONVIKT na Praze 1. Momentálně jsou k dispozici 2 kanceláře o výměře 38,7 m2 a 37,1m2, lze podnajmou i samostatně. Kanceláře jsou v prostorách společně sdílených s jinými advokáty. Bližší info na vyžádání, kontakt: Petra Čižmárik; cizmarik@akpavela.cz

2022-11-07/01 - PRÁVNÍ ASISTENT/KA (STUDENT/KA) - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co. (www.purkyt.cz), přijme do svého týmu studenta či studentku Právnické fakulty na pozici právního asistenta. Hledáme studenta/ku právnické fakulty 3. - 5. ročníku, který má za sebou alespoň 1 rok praxe v advokátní kanceláři, a který by chtěl své praktické zkušenosti zdokonalovat; někoho, kdo by rád získal stabilní brigádu při studiu, která ho zároveň připraví na budoucí povolání; kolegu, který se chce učit od zkušených advokátů a získat od nich nové zkušenosti a dovednosti; šikovného studenta, který si umí organizovat svůj čas a může pracovat 1-2 dny v týdnu; někoho, kdo má alespoň krátkodobou praxi na pozici právního asistenta v advokátní kanceláři. Nabízíme: získání právní praxe, moře nových zkušeností a zajímavých kauz, férový přístup, super kolektiv, perfektní přípravu na budoucí povolání advokátního koncipienta, odměnu do 200 Kč/hod (+ bonusy) dle schopností a dovedností, firemní akce. Zaujali jsme Tě? Tak nám pošli svůj životopis na e-mail: office@purkyt.cz a do předmětu napiš heslo „Student“. Nástup: ihned nebo dle dohody.

2022-11-07/02 - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA - Advokátní a mediační kanceláře Purkyt & Co. (www.purkyt.cz), se sídlem na Andělu, Praha 5, přijme do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici Advokátní koncipient(ka). V naší kanceláři se zabýváme především následujícími oblastmi práva: občanské právo, nemovitosti, investiční projekty, restituční právo, restrukturalizace a insolvence, sporná agenda a další. Hledáme parťáka do našeho týmu, který se nebojí práce a chce úzce spolupracovat na komplexních projektech našich významných klientů s našimi zkušenými advokáty; koncipienta, který by se rád podílel na řešení zásadních a komplikovaných soudních sporů; zkušenějšího právníka, který má alespoň 1 rok praxe v advokátní kanceláři; někoho, kdo se nebojí samostatné práce, komu to pálí a nebojí se překážek; kolegu, který skvěle zapadne do našeho přátelského a mladého kolektivu. Nabízíme: moře zajímavých kauz, férový přístup, super kolektiv, perfektní přípravu na advokátní zkoušky, pravidelnou pracovní dobu od 8:30 do 17:00 hodin, mzdu až 45.000 Kč/měsíc dle Tvých zkušeností a znalostí (+ bonusy); po zkušební době stravenku v hodnotě 150 Kč za každý odpracovaný den. Pokud jsme Tě zaujali, pošli nám svůj životopis na e-mail: office@purkyt.cz a do předmětu napiš heslo Koncipient. Nástup: ihned nebo dle dohody.

2022-11-07/03 - ASISTENT/KA - Advokátní a mediační kanceláře Purkyt & Co. (www.purkyt.cz), se sídlem na Andělu, Praha 5, přijme do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici Asistent/ka. Parťačku/parťáka do našeho týmu na asistentskou pozici pro naši advokátní kancelář, která/ý se nebojí žádné práce;člověka, který je pečlivý, zodpovědný, samostatný, dokáže si správně srovnat priority a nepřehlédne žádnou maličkost; někoho, kdo se nebojí samostatné práce, komu to pálí a nebojí se překážek; kolegyni či kolegu, která/ý skvěle zapadne do našeho přátelského kolektivu. Pravidelnou pracovní dobu od 8:30 do 17:00 hodin, mzdu do 35.000 Kč/měsíc dle Tvých zkušeností a znalostí (+ bonusy); po zkušební době stravenku v hodnotě 150 Kč za každý odpracovaný den. Pokud jsme Tě zaujali, pošli nám svůj životopis na e-mail: office@purkyt.cz a do předmětu napiš heslo Asistent/ka. Nástup: ihned nebo dle dohody.
 

2022-11-03/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, , příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B.

2022-11-03/02 - Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@sorokac.cz.

2022-11-03/03 - Jsme advokátní kancelář ŠTAIDL LEŠKA ADVOKÁTI, ve které se věnujeme práci pro hudební a filmový průmysl, divadla, nakladatele, reklamní a umělecké agentury, kolektivní správce, architekty, fotografy, scénáristy, herce, ústavy Akademie věd, vysoké školy apod. Naši klienti ze showbusinessu nás vyhledávají pro jedinečnou expertízu v oboru a osobní přístup založený na přátelském vztahu a osobním poznání klienta. Jsme přesvědčeni, že v oboru autorského práva patříme mezi nejlepší. Pro svou pobočku v příjemném prostředí pražského Karlova hledáme uchazeče na pozici advokátní koncipient (vč. absolventů), junior advokát s chutí věnovat se autorskému právu (zkušenost v oboru není podmínkou, pokud má kandidát vůli doplnit si v tomto směru vědomosti).Nabízíme kariérní růst a příležitost osvojit si na expertní úrovni příslušnou oblast práva, přátelské kolegy, benefity v podobě vstupenek na exkluzivní kulturní akce (festivaly, vč. MFFKV, divadlo, vč. Dejvického, filmové premiéry apod.) i běžnou pracovní dobu, která neujídá ze soukromého života. Očekáváme otevřenou přátelskou osobnost, vysokou úroveň znalosti českého anebo slovenského jazyka slovem i písmem a alespoň komunikativní úroveň znalosti anglického jazyka i ochotu se učit novým věcem. Slovenština anebo němčina jsou výhodou. Email: office@staidl-leska.com

2022-11-02/01 - Hledám kolegy či kolegu/kolegyni, jenž by měli zájem o podnájem dvou místností pro kancelář na Praze 2 (Rubešova ulice). Větší samostatná kancelář 24 m2 a menší průchozí 21 m2 obě kanceláře za 19.000,- Kč/měs. bez DPH, k tomu poplatky za služby (internet, úklid, elektřina, plyn, voda..). Kanceláře částečně zařízené nábytkem. K dispozici kuchyňka, zasedačka cca 20 m2, balkón a další společné prostory. Vhodné vidět. Využívat průchozí kancelář lze dle dohody a samostatnou kancelář od 1.2.2023. V případě zájmů prosím piště na email m.laipold@advokat-laipold.cz.

2022-11-01/01 - Advokátní kancelář Mgr. Ondřej Masopust, Riegrova 17, Olomouc, přijme do hlavního pracovního poměru advokátního koncipienta / koncipientku. Vhodné pro absolventy právnické fakulty v ČR. Nástup od 21.11.2022 či dle dohody. Životopis, včetně případného motivačního dopisu, zašlete nejpozději do 13.11.2022 e-mailem na adresu: info@akmasopust.cz.

2022-10-26/01 - Zavedený advokát JUDr. Radovan Zubek, sídlem Brno, Dykova 2230/2, 636 00, přijme nového mladšího kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta nebo advokáta. Zájemci mohou vyjádřit zájem a zaslat životopis s kontaktními údaji na adresu : novotna@akzs.cz.

2022-10-25/01 - Pohodlná židle čeká na POHODOVÉHO KONCIPIENTA! Jsme MALÁ ADVOKÁTKA, se všemi souvisejícími výhodami i nevýhodami, a rádi u nás přivítáme JUNIORA, se kterým si sedneme. Praxi nepotřebuješ, rádi tě ve všem zaučíme. U nás nebudeš jen kancelářská krysa skloněná celý den nad klávesnicí. Kromě PRÁCE S PRÁVNÍM TEXTEM tě čeká taky JEDNÁNÍ S KLIENTY nebo třeba ÚČAST U SOUDŮ. Pracovat přitom můžeš u nás na Vinohradech nebo i z domova. Chceš se k nám podívat a pobavit se o spolupráci? Napiš nám na CHCITUZIDLI@FFK-LEGAL.CZ. Budeme se těšit na setkání!

2022-10-21/01 - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA - Advokátní a mediační kanceláře Purkyt & Co. (www.purkyt.cz), se sídlem na Andělu, Praha 5, přijme do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici Advokátní koncipient(ka). V naší kanceláři se zabýváme především následujícími oblastmi práva: občanské právo, nemovitosti, investiční projekty, restituční právo, restrukturalizace a insolvence, sporná agenda a další. Hledáme parťáka do našeho týmu, který se nebojí práce a chce úzce spolupracovat na komplexních projektech našich významných klientů s našimi zkušenými advokáty; koncipienta, který by se rád podílel na řešení zásadních a komplikovaných soudních sporů; zkušenějšího právníka, který má alespoň 1 rok praxe v advokátní kanceláři; někoho, kdo se nebojí samostatné práce, komu to pálí a nebojí se překážek; kolegu, který skvěle zapadne do našeho přátelského a mladého kolektivu. Nabízíme: moře zajímavých kauz, férový přístup, super kolektiv, perfektní přípravu na advokátní zkoušky, pravidelnou pracovní dobu od 8:30 do 17:00 hodin, mzdu 45.000 Kč/měsíc dle Tvých zkušeností a znalostí (+ bonusy); po zkušební době stravenku v hodnotě 150 Kč za každý odpracovaný den. Pokud jsme Tě zaujali, pošli nám svůj životopis na e-mail: office@purkyt.cz a do předmětu napiš heslo Koncipient. Nástup: ihned nebo dle dohody.

2022-10-21/02 - PRÁVNÍ ASISTENT/KA (STUDENT/KA) - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co. (www.purkyt.cz), přijme do svého týmu studenta či studentku Právnické fakulty na pozici právního asistenta. Hledáme studenta/ku právnické fakulty 3. - 5. ročníku, který má za sebou alespoň 1 rok praxe v advokátní kanceláři, a který by chtěl své praktické zkušenosti zdokonalovat; někoho, kdo by rád získal stabilní brigádu při studiu, která ho zároveň připraví na budoucí povolání; kolegu, který se chce učit od zkušených advokátů a získat od nich nové zkušenosti a dovednosti; šikovného studenta, který si umí organizovat svůj čas a může pracovat 1-2 dny v týdnu; někoho, kdo má alespoň krátkodobou praxi na pozici právního asistenta v advokátní kanceláři. Nabízíme: získání právní praxe, moře nových zkušeností a zajímavých kauz, férový přístup, super kolektiv, perfektní přípravu na budoucí povolání advokátního koncipienta, odměnu do 200 Kč/hod (+ bonusy) dle schopností a dovedností, firemní akce. Zaujali jsme Tě? Tak nám pošli svůj životopis na e-mail: office@purkyt.cz a do předmětu napiš heslo „Student“. Nástup: ihned nebo dle dohody.

2022-10-19/01 - Advokátní kancelář Moreno Vlk & Asociados se sídlem v Praze (v blízkosti stanice metra Florenc) přijme do svého kolektivu nového kolegu – studenta/studentku právnické fakulty (2. nebo 3. ročník). V případě zájmu nás kontaktujte skrze mailovou adresu praha@moreno-vlk.eu

2022-10-19/02 - Baví tě advokacie a chceš pomáhat klientům kvalitními a užitečnými službami? Zajímáš se o témata, jako je real estate a development? Láká tě pracovat na velkých projektech v týmu lidí, kteří chtějí právem měnit svět? Rozšiř tým Frank Bold Advokáti a dej své práci nový směr. Neváhej nás kontaktovat na zamestnani@fbadvokati.cz. Více informací o nás na www.fbadvokati.cz nebo www.budfrankbold.cz.

2022-10-17/01 - Advokátní kancelář JUDr. Roberta Pastorčáka, příjme do svého týmu nového člena na pozici asistent / ka advokáta, vedoucí administrativní pracovník. Nabízíme: profesní růst, zázemí zavedené Advokátní kanceláře s dlouholetou praxí a zkušenostmi, práci na území všech poboček kanceláře a celé ČR, dynamickou, různorodou práci nejen v kanceláři, stabilitu zaměstnání. Požadujeme: perfektní sloh a znalost českého jazyka, příjemné a reprezentativní vystupování, časová flexibilita, dovednost a pokročilá práce na PC, psaní prstokladem - všemi 10, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, vysoké pracovní nasazení a smysl pro zodpovědnost, loajalita, schopnost pracovat jako součást týmu, organizační schopnosti, samostatnost, dobrá znalost alespoň jednoho světového jazyka. Výhody: vysokoškolské vzdělání, praxe v oboru + znalost alespoň základů práva a účetnictví. Strukturované životopisy s fotografií a kopií dokladu o posledním dosaženém vzdělání zasílejte prosím na akpastorcak@seznam.cz

2022-10-14/01 - Advokátní kancelář na Praze 5 - Smíchově (v blízkosti NC Nový Smíchov) nabízí místo v plně vybavené podkrovní kanceláři nacházející se ve 4. podlaží domu s výtahem. Na tomto podlaží je pouze další advokátní kancelář, a tudíž je zde naprostý klid pro práci. Kancelář je klimatizovaná a je v ní veškerý, zcela nový, kancelářský nábytek, tiskárna se scannerem, internet s Wi-Fi; dále pak sociální zázemí a vybavená kuchyňka na patře. V kanceláři se momentálně vyskytuje pouze jedna advokátka, a to velmi sporadicky, tudíž by byla téměř k výhradnímu užívání. Dopravní dostupnost: tramvajová a autobusová zastávka Arbesovo náměstí a zastávka metra Anděl. Kontaktní údaje: 734 601 431 nebo akdshlegal@gmail.com.

2022-10-11/01 - K podnájmu nabízíme jedno místo v místnosti o výměře cca 22,5 m2. Místnost je sdílená s druhým advokátem, ale pouze cca 20 % pracovní doby; součástí kanceláře je jednací místnost. K využití je dále zázemí kanceláře (vybavená kuchyňka). Prostory se nacházejí ve 3. patře budovy s výtahem na adrese Gajdošova 7, 615 00 Brno (budova Nová osada). Cena 5.500,- Kč měsíčně - zahrnuje energie, úklid společných prostor a internet. Za příplatek lze využít i administrativní zázemí kanceláře. Podrobnější informace poskytneme na vyžádání. E-mail: klvacova@brno-advokati.com; tel.: +420 775 113 703. Podnájem možný ihned.

2022-10-11/02 - Advokátní kancelář Tříska & Žák se sídlem v centru Prahy přijme advokátního koncipienta/ku. Náplní práce bude generální praxe v převážně komerčně orientované kanceláři. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a odpovídající finanční ohodnocení, požadujeme vysoké pracovní nasazení, znalost AJ a zájem o danou oblast. Prosíme o zaslání životopisu e-mailem na: ak@aktz.cz

2022-10-07/01 - ADVOKÁT/KA real estate - Advokátní kancelář Kutějová, Maršál, Briaský, s.r.o hledá nové kolegyně a kolegy na pozici ADVOKÁT se zkušenostmi zejména v oblasti nemovitostí. Jsme zavedený a dále se rozvíjející tým působící na českém trhu již téměř osm let. Naší specializací je zejména mediální a reklamní právo, duševní vlastnictví a autorské právo, nemovitosti a výstavba, fúze a akvizice, poradenství poskytujeme i v oblasti informačních technologií. Do týmu hledáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici advokát se zkušenostmi zejména v oblasti nemovitostí.  Nabízíme: spolupráci na zajímavých projektech především v oblasti nemovitostních transakcí, real estate development, včetně mezinárodního přesahu; rozvoj manažerských schopností s možností následného řízení projektů a vedení týmů; atraktivní pracovní prostředí v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností, přátelský kolektiv s příjemnou atmosférou; multisportku, příspěvek na formální oblečení; ovoce a další občerstvení na pracovišti; firemní akce, zimní i letní teambuilding. Požadujeme: vysokou úroveň odborných znalostí, praxe v oblasti nemovitostí výhodou; analytické a tvůrčí myšlení, aktivní přístup; samostatnost a zároveň ochotu týmové spolupráce; profesionální vystupování a výborné komunikační schopnosti, zkušenost s jednáním s klienty; perfektní znalost českého jazyka, výborná úroveň anglického jazyka. Finanční ohodnocení: odměna dohodou v návaznosti na zkušenosti a získanou praxi. V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete životopis na adresu office@akkmb.cz.

2022-10-07/02 - Nabízíme pro výkon advokacie samostatnou kancelář o výměře cca 15 m2, včetně jednací místnosti a zázemí kanceláře (vybavená kuchyňka, sociální zařízení, vstupní hala), které jsou sdíleny s dalšími advokáty. Reprezentativní prostory se nacházejí v přízemí rekonstruované a udržované historické budovy pod Petřínem na adrese Plaská 614/10, Praha 5 – Malá Strana. Cena 12.000 Kč měsíčně – zahrnuje podnájemné, úklid místnosti i společných prostor kanceláře. Výborná dopravní dostupnost a možnost parkování. Podrobné informace poskytneme na vyžádání. E-mail: ak@jag-advokati.cz; tel.: +420 731 675 550.

2022-10-06/01 - ADVOKÁT/KA - Advokátní kancelář Tschöpl & Partner přijme do kanceláře v BRNĚ kolegu na pozici advokát/advokátka. Nabízíme zajímavou, pestrou práci pro tuzemskou i zahraniční klientelu zejména v německy hovořících částech Evropy (DACH). Jsme kancelář s přátelským kolektivem. Požadujeme zájem o obchodní a občanské právo, znalost němčiny slovem i písmem vítána, profesionální vystupování, pracovní nasazení, týmového ducha, ale i samostatnost, uživatelskou znalost práce na PC. Nabízíme opční model spolupráce, případně forma konstrukce odměny je na individuální dohodě. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: info@tschopl.cz

2022-10-06/02 - Advokátní kancelář v centru Prahy přijme advokátního koncipienta/ koncipientku. Strukturovaný životopis, prosím, zasílejte na adresu dagmar.vrbova@email.cz

2022-10-05/01 - Pražský advokát nabízí levně k odvozu pěkný italský nábytek pro vybavení advokátní kanceláře. Prohlídka po dohodě možná do konce listopadu 2022. Volejte 602 640 687.

2022-10-05/02 - Advokátní kancelář (dvě samostatné advokátky) v Lublaňské ulici hledá jednoho či dva samostatné kolegy/kolegyně do společných prostor pod uzavřením (celé patro). K dispozici: WiFi, kuchyňka, příslušenství, úklid, prostor sekretariátu, jednací síň. Jedna kancelář má i samostatný vstup. Nejpozději od 1.2., možno i od 1.12. Kontakt JUDr Olga Löblová, 606403973, olga.loeblova@aklubl.cz.

 

Přejít na hlavní stránku Zobrazit desktop verzi