Nepřehlédněte!


BEZPLATNÉ PRÁVNÍ
PORADENSTVÍ
ZDE    

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2022-08-12/01 - AK Mgr Bronislav Šerák, Praha 5, přijme do svého kolektivu kolegu/ kolegyni na pozici advokátní koncipient. AK poskytuje generální praxi v oblasti trestní, občanského a obchodního práva s důrazem na spornou agendu. Naší specializací je obhajoba v trestním řízení, zastupování poškozených v trestním řízení, zastupování klientů v oblasti rodinného práva, dědického a sportovního práva. Taktéž se zaměřujeme na oblast práva k nemovitostem a vymáhání pohledávek. Očekáváme přiměřenou odbornou znalost, samostatnost, výborné komunikační schopnosti a pečlivost. Nabízíme generální praxi, zázemí stabilní společnosti, klidné a příjemné pracovní prostředí, samostatnou kancelář. Pozice je vhodná pro absolventy i pro koncipienty s praxí. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: sekretariat@ak-serak.cz.

2022-08-08/01 - Město Přeštice vyhlašuje Veřejnou soutěž o nejvhodnější nabídku na uzavření smlouvy o poskytování právních služeb pro město Přeštice. Doba trvání smlouvy je 24 měsíců, a to od 1. 9. 2022 do 31. 8. 2024. Více informací ZDE, případně kontaktujte pí. Romanu Kravcovou, asistentku starosty. Tel.: +420 377 332 403, e-mail: kravcova@prestice-mesto.cz.

2022-08-04/01 - FRONT OFFICE MANAGER I Advokátní kancelář KOUBÍKOVÁ LEGAL se sídlem v Praze, specializující se na mezinárodní právo soukromé a přeshraniční kauzy, hledá do svého týmu nového kolegu či kolegyni na pozici FRONT OFFICE MANAGER. Práce zahrnuje obsluhu recepce, administrativní podporu týmu, vyřizování provozních věcí – objednávání, poptávání, vyzvedávání, komunikace s klienty, soudy, úřady. Pokud se nebojíš větších výzev, rádi Ti také svěříme podílení se na správě webu a sociálních sítí a na agendě HR a recruitmentu. Můžeš také pomáhat našemu Finance a Business Development manažerovi s jeho agendami. Jedná se o práci hodně různorodou a dynamickou. Požadujeme ukončené středoškolské vzdělání, český a anglický jazyk na výborné úrovni, MS Office znalost (Excel, Word) a nebát se moderních technologií, profesionalita, pečlivost, spolehlivost. Předchozí zkušenost na obdobné pozici vítána, není však podmínkou. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v centru Prahy. V případě zájmu zašlete své CV a motivační dopis na email office@koubikovalegal.eu.

2022-08-03/01 - Advokátní kancelář Prague Attorneys sídlící v centru Prahy na Můstku (metro A a B) přijme spolehlivou asistentku zkrácený úvazek tj. 4-6 hodin denně. Náplň práce: administrativní podpora advokátů, obsluha datových schránek, práce s klientskými spisy, komunikace s úřady a institucemi, zajištění běžného chodu kanceláře, a další činnosti související s prací v advokátní kanceláři. Požadujeme výbornou znalost českého jazyka, zodpovědný přístup k práci, znalost práce na PC, dobré komunikační dovednosti i organizační schopnosti, schopnost samostatné i týmové práce. Nabízíme pestrou a odpovědnou stabilní práci a přátelský kolektiv. Vhodná práce i pro důchodce či matky na částečné rodičovské dovolené. V případě zájmu pošlete životopis na office@pragueattorneys.cz nebo volejte na tel. +420 774 348 950 Jana Doskočilová. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Nástupní plat dle velikosti úvazku 20.000,- Kč.

2022-08-02/01 - Advokátní kancelář Praha 8, Kašparovo náměstí 2271/5, nabízí pro kolegu/kolegyni k samostatnému užívání dvě uzamykatené místnosti (celkem 40,75m2), dále ke spoluužívání zasedací místnost, kuchyňka, WC, recepce, 250m venkovní terasa, vše nově rekonstruované, velmi hezké a světlé, po dohodě lze vybavit nábytkem. Lze domluvit využití služeb recepce a koncipientů. Parkování zajištěno na vyhrazeném parkovacím místě pod domem. Před domem a v okolí nejsou modré zóny. Lokalita: 3min chůze od nem. Bulovka (tram 3,24), 10 min. tram na Palmovku nebo Kobylisy. Cena za pronájem obou místností a park. stání 12100,-Kč za měsíc, poplatky 2900,-Kč/ měsíc. Tel: 608 209 565 (JUDr. Pavlína Vanická), vanicka@va-legal.cz

2022-08-01/01 - Nabízíme k pronájmu 1 reprezentativní kancelář na adrese Praha 1, ul. Spálená 92/21. Kancelář je klimatizovaná a nachází se ve druhém patře historického domu, má 24 m2 . Prostory jsou ve velmi dobrém stavu, na podlahách parkety, stropy jsou štukované. K dispozici je zde: recepce 17 m2,  sdílená kuchyňka a WC. V domě je k dispozici výtah. Tyto prostory se nachází ve skvělé a velmi frekventované lokalitě, v těsné blízkosti nákupního centra a metra Národní třída. Kanceláře jsou tiché. Výhled  je do ulice Spálená. Kontakt na : sekretariat@ak-kratochvilova.cz , tel: 774198709 nebo 603277038

2022-07-28/01 - Pro klienta podnikajícího v oblasti developmentu a nemovitostí hledáme právníka se zkušenostmi zejména v oblastech obchodního práva - korporátního práva, práva nemovitostí, správního práva a zabývající se  zejména stavebním a obchodním právem. VŠ vzdělání v oboru právo a právní věda. Praktickou znalost smluvního práva, práva nemovitostí a stavebního práva, korporátní agendy, OZ a ZOK. Schopnost samostatného rozhodování při řešení svěřené agendy. Pozice je vhodná pro právníky juniory s praxí. Nabízíme příjemné a moderní pracovní prostředí s vynikající dopravní dostupností  a zajímavé finanční ohodnocení. Multisport karta, služební telefon a  notebook. Nástup možný ihned. Kontakt: recruitment@tgx.cz

2022-07-28/02 - PRÁVNÍ ASISTENT/KA (STUDENT/KA) - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co. (www.purkyt.cz), přijme do svého týmu studenta či studentku Právnické fakulty na pozici právního asistenta. Hledáme studenta/ku právnické fakulty 3. - 5. ročníku, který má za sebou alespoň 1 rok praxe v advokátní kanceláři, a který by chtěl své praktické zkušenosti zdokonalovat; někoho, kdo by rád získal stabilní brigádu při studiu, která ho zároveň připraví na budoucí povolání; kolegu, který se chce učit od zkušených advokátů a získat od nich nové zkušenosti a dovednosti; šikovného studenta, který si umí organizovat svůj čas a může pracovat 1-2 dny v týdnu; někoho, kdo má alespoň krátkodobou praxi na pozici právního asistenta v advokátní kanceláři. Nabízíme: získání právní praxe, moře nových zkušeností a zajímavých kauz, férový přístup, super kolektiv, perfektní přípravu na budoucí povolání advokátního koncipienta, odměnu do 200 Kč/hod (+ bonusy) dle schopností a dovedností, firemní akce. Zaujali jsme Tě? Tak nám pošli svůj životopis na e-mail: office@purkyt.cz a do předmětu napiš heslo „Student“. Nástup: ihned nebo dle dohody.

2022-07-28/03 - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA - Advokátní a mediační kanceláře Purkyt & Co. (www.purkyt.cz), se sídlem na Andělu, Praha 5, přijme do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici Advokátní koncipient(ka). V naší kanceláři se zabýváme především následujícími oblastmi práva: občanské právo, nemovitosti, investiční projekty, restituční právo, restrukturalizace a insolvence, sporná agenda a další. Hledáme parťáka do našeho týmu, který se nebojí práce a chce úzce spolupracovat na komplexních projektech našich významných klientů s našimi zkušenými advokáty; koncipienta, který by se rád podílel na řešení zásadních a komplikovaných soudních sporů; zkušenějšího právníka, který má alespoň 1 rok praxe v advokátní kanceláři; někoho, kdo se nebojí samostatné práce, komu to pálí a nebojí se překážek; kolegu, který skvěle zapadne do našeho přátelského a mladého kolektivu. Nabízíme: moře zajímavých kauz, férový přístup, super kolektiv, perfektní přípravu na advokátní zkoušky, pravidelnou pracovní dobu od 8:30 do 17:00 hodin, mzdu až 45.000 Kč/měsíc dle Tvých zkušeností a znalostí (+ bonusy); po zkušební době stravenku v hodnotě 150 Kč za každý odpracovaný den. Pokud jsme Tě zaujali, pošli nám svůj životopis na e-mail: office@purkyt.cz a do předmětu napiš heslo Koncipient. Nástup: ihned nebo dle dohody.

2022-07-25/01 - Nabízím podnájem jednoho místa pro samostatného advokáta ve sdílené místnosti (20 m2) pro dva advokáty v prostorách advokátní kanceláře v Písecké ulici na Praze 3, Vinohradech. K dispozici veškeré zázemí advokátní kanceláře tj. recepce, zasedací místnost, tiskárna, kuchyňka apod. Veškeré prostory jsou nově zrekonstruované, v ulici bezproblémové parkování, 3 minuty chůze metro Flora. Cena 4.700,- Kč/měsíčně vč. poplatků. V případě zájmu volejte Mgr. Barbora Vilímková, 728 832 842 nebo pište na vilimkova@akvilimkova.cz

2022-07-25/02 - PEYTON legal hledá k dlouhodobé spolupráci advokáta či advokátku se zkušenostmi v oblastech korporátního, pracovního, závazkového práva či práva nemovitostí. Nabízíme: práci v areálu FUTURAMA BUSINESS PARK v Karlíně, firemní benefity (výhodná cena MultiSport karty, dotované jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti), finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech a odvedené práci ve vazbě na uskutečněné tržby, nástup dle dohody. Předpoklady: zkušenost se samostatným vedením kauz , skvělá orientace v právních předpisech, angličtina na velmi dobré úrovni, dobrá znalost MS Office a práce s jeho programy. Pokud Vás inzerát zaujal, ozvěte se nám na chudackova@plegal.cz.

2022-07-25/03 - PEYTON legal hledá k dlouhodobé spolupráci seniorního advokáta či seniorní advokátku se zkušenostmi v oblastech korporátního, pracovního, závazkového práva či práva nemovitostí, trestního i správního práva. Nabízíme: práci v areálu FUTURAMA BUSINESS PARK v Karlíně, firemní benefity (výhodná cena MultiSport karty, dotované jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti), pevné finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech s růstem dle odvedené práce ve vazbě na uskutečněné tržby, nástup dle dohody. Předpoklady: : zkušenost se samostatným vedením kauz , skvělá orientace v právních předpisech, angličtina na velmi dobré úrovni, dobrá znalost MS Office a práce s jeho programy. Pokud Vás inzerát zaujal, ozvěte se nám na chudackova@plegal.cz.

2022-07-25/04 - PADĚRA & PARTNEŘI s.r.o. advokátní kancelář hledá pro pracoviště Pardubice a Kolín advokáta/ku. Práce v mladém a přátelském kolektivu s perspektivou dlouhodobé spolupráce, neformální pracovní prostředí. Možnost profesního růstu v celé šíři generální advokátní praxe. Finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech a výsledcích od 60.000,- Kč, více na www.akprp.cz/kariera/ Požadujeme 2 roky praxe a znalost AJ nebo NJ, odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, velmi dobré analytické schopnosti a myšlení, zodpovědnost, samostatnost. Nástup dohodou. Strukturovaný životopis zašlete na: info@akprp.cz

2022-07-25/05 - PADĚRA & PARTNEŘI s.r.o. advokátní kancelář hledá pro pracoviště Pardubice a Kolín advokátního koncipienta/ku. Práce v mladém a přátelském kolektivu s perspektivou dlouhodobé spolupráce, neformální pracovní prostředí. Možnost profesního růstu v celé šíři generální advokátní praxe. Finanční ohodnocení od 30.000,- Kč, více na www.akprp.cz/kariera/ Znalost AJ nebo NJ, odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, velmi dobré analytické schopnosti a myšlení, zodpovědnost, samostatnost. Nástup dohodou. Strukturovaný životopis zašlete na: info@akprp.cz

2022-07-25/06 - Menší advokátní kancelář se sídlem na Malé Straně hledá studentku či studenta PF UK (4. či 5. ročník). Nabízíme DPP, slušný výdělek, možnost samostatné právní práce a seznámení se s advokátní praxí. Angličtina či němčina výhodou. Nástup možný ihned, rozsah úvazku dle dohody. V případě zájmu pište na office@bslegal.cz.

2022-07-24/01 - Do advokátní kanceláře UP legal, s.r.o. a kanceláře insolvenčního správce v Praze Vršovicích přijmeme na HPP posilu na administrativní pozici. Můžete se těšit na příjemný kolektiv, dobré pracovní ohodnocení a pracovní dobu dle domluvy. Výhodou zkušenosti/znalosti z oblasti insolvenčního práva či exekucí. Životopisy posílejte na hojdn@uplegal.cz, případně volejte na 731 479 963, https://uplegal.cz/. Odměna 35.000,- Kč měsíčně.

2022-07-22/01 - AK Mgr. Jana Matějíčka se sídlem Římská 1222/33, Praha 2, nabízí k podnájmu samostatnou kancelářskou místnost o velikosti 17,2 m2. Budova se nachází v zajímavé lokalitě Prahy 2 s výbornou dopravní dostupností i bez auta (tram zast. a bus Nám. Míru, I.P.Pavlova, Italská, metro Nám. Míru a I.P.Pavlova) na většinu soudů sídlících v Praze. V  blízkosti je pak rovněž veškerá občanská vybavenost (pošta, úřad MČ, restaurace a kavárny). V ceně podnájmu, která je k jednání, je základní kancelářské vybavení (tiskárna, kopírka, spotřební mat., připojení k internetu,apod.), poplatky za energie, využívání společných prostor - jednačka s kuchyňkou (k dispozici kávovar, mikrovlnná trouba), sociální zařízení, koupelna se sprchou a úklid. Po dohodě je rovněž možné pro výkon profese dát k dispozici asistentku. V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 731 103 866, anebo emailem na: kancelar@akvpraze.cz

2022-07-22/02 - AK Mgr. Bronislava Šeráka, Praha 5 přijme do svého kolektivu kolegu/ kolegyni na pozici  ADVOKÁTNÍ   K O N C I P I E N T/K A. AK Šerák poskytuje komplexní právní služby se zaměřením na obhajobu v TŘ, řešení právních sporů v oblasti občanského, rodinného práva a sportovního práva. Očekáváme odbornou znalost, samostatnost, výborné komunikační schopnosti, preciznost, ochotu účastnit se soudních jednání, úkonů v TŘ a dalších jednání souvisejících s praxí, a to i mimo Prahu. Nabízíme generální praxi, zázemí stabilní společnosti, klidné a příjemné pracovní prostředí, samostatnou kancelář, občerstvení na pracovišti, služební telefon a další. Pozice je vhodná pro šikovné absolventy i pro koncipienty s praxí. Nástup možný dle dohody, příp. ihned. Další informace budou předány při osobním setkání, rovněž i finanční otázka bude projednána osobně.  V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: sekretariat@ak-serak.cz.

2022-07-20/01 - Advokátní kancelář TOMAN & PARTNEŘI se sídlem v centru Prahy by ráda rozšířila svůj tým o dalšího ADVOKÁTNÍHO KONCIPENTA nebo KONCIPIENTKU.  Pokud máte ukončeno VŠ vzdělání v oboru právo, disponujete komunikačními schopnostmi, umíte být loajální a chcete se plně věnovat přípravě na profesi advokáta, pak neváhejte oslovit naši advokátní kancelář, která dlouhodobě patří mezi ty odborně nejuznávanější.  Kromě řešení zajímavých právních kauz napříč všemi odvětvími práva Vám naše kancelář umožní pravidelné publikování článků k právní problematice, která Vás nejvíce zajímá. V rámci Vaší praxe Vám bude nablízku náš zkušený advokát, který Vám vždy poradí při zpracování nejrůznějších podání nebo při přípravě k jednání před soudy. Celá Vaše praxe bude postupně směřovat ke zvládnutí advokátní zkoušky, na jejímž úspěšném složení nám také záleží. Proto poskytujeme advokátním koncipientům veškerou podporu při přípravě ke zkoušce, s kterou Vám ochotně pomohou také naši advokáti. Nabízíme Vám stabilní mzdové podmínky s možností progresu v přátelském kolektivu. Dále Vám naše kancelář nabízí kupř. stravenkovou kartu, MultiSport kartu pro Vaše vybrané sportovní aktivity nebo pravidelné lekce angličtiny v pracovní době. Za Vaše pracovní nasazení a výslednou práci budete v každém měsíci finančně odměňováni nad rámec stanovené mzdy. Měsíční mzda 30.000 - 45.000, - Kč. Zajímá Vás, kdo jsme a jaká je naše advokátní kancelář, která působí na trhu již více než 30 let? Pak se neváhejte podívat na naše akruální webové stránky https://iustitia.cz/.  Pokud jste rozhodnuti a chcete se zapojit do našeho týmu, zašlete nám vlastní životopis na ak@iustitia.cz a my se s Vámi rádi setkáme osobně.

2022-07-15/01 - Silná a renomovaná regionální kancelář Podroužek, Moník, Petera a partneři,  advokátní kancelář s.r.o. (www.akhradec.cz) se sídlem v Hradci Králové se zaměřením zejména na obchodní, občanské a insolvenční právo přijme do svého kolektivu advokáta/advokátku, či koncipienta/koncipientku. Nabízíme práci v přátelském kolektivu, nadstandardní a motivující finanční ohodnocení, praxe ve všech oblastech práva včetně zastupování před soudy i jinými orgány, zajímavé zaměstnanecké benefity, podpora vzdělávání, možnost profesního růstu a přednáškové či publikační činnosti. Nástup možný dle domluvy. Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: sekretariat@akhradec.cz

2022-07-15/02 - Silná a renomovaná regionální kancelář Podroužek, Moník, Petera a partneři,  advokátní kancelář s.r.o. (www.akhradec.cz) se sídlem v Hradci Králové se zaměřením zejména na obchodní, občanské a insolvenční právo přijme do svého kolektivu advokáta/advokátku, či koncipienta/koncipientku. Nabízíme práci v přátelském kolektivu, nadstandardní a motivující finanční ohodnocení, praxe ve všech oblastech práva včetně zastupování před soudy i jinými orgány, zajímavé zaměstnanecké benefity, podpora vzdělávání, možnost profesního růstu a přednáškové či publikační činnosti. Nástup možný dle domluvy. Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: sekretariat@akhradec.cz

2022-07-11/01 - Zavedená advokátní kancelář spolupracující s investiční společností, se sídlem v Praze 1 (www.jsak.cz), provozující generální praxi se zaměřením zejména na občanské, obchodní, insolvenční a trestní právo, jakož právo nemovitostí, přijme  Advokátního koncipienta/koncipientku nebo spolupracujícího advokáta/advokátku.    Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít    Požadujeme:    vysoké pracovní nasazení  samostatnost pečlivost  aktivní přístup  schopnost týmové práce  vysokou úroveň odborných znalostí  znalost AJ nebo NJ, případně RJ slovem i písmem  flexibilitu  dlouhodobý zájem o práci v advokacii Výhodou bude, pokud budete umět    Alespoň roční koncipientská praxe výhodou, ne podmínkou    Co vám můžeme nabídnout Odpovídající finanční a motivační finanční ohodnocení  Stabilní a perspektivní uplatnění v renomované advokátní kanceláři  Pracovní smlouvu na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou  Dostatek zajímavé a pestré práce v příjemném pracovním prostředí v centru Prahy, jedná se o nové moderní a příjemné kanceláře v centru Prahy (nejedná se o open-space kanceláře)  Získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, i v kauzách trestních  Rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů  Osobní přístup  Možnost dlouhodobé spolupráce i po složení advokátních zkoušek  Možnost dalšího profesního rozvoje Zajímavý balíček benefitů (např. 3 sick days, mobilní telefon i pro soukromé účely, teambuildingy apod.)    Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vaše CV.

2022-07-10/01 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář Nabízíme pozici advokátní koncipient / koncipientka   Zajímavou práci v profesionálním pracovním týmu zkušených právníků z řad koncipientů i spolupracujících advokátů. Mzda v rozmezí od 22.000,- Kč do 80.000,- Kč v závislosti na výkonu, rozmanitou agendu v celém spektru občanského a obchodního práva s přesahem do dalších právních odvětví, příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv.    Požadavky:    Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru práva v České republice, vhodné i pro absolventy s předchozí praxí v advokátní kanceláři (včetně pozice paralegal). Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci na celou dobu koncipientské praxe, nejlepší zůstávají v kanceláři i jako spolupracující advokáti. Samostatnost, profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové práce v malém kolektivu. Uživatelská znalost práce na PC (MS Word, Excel,). Řidičský průkaz typu B.    Benefity: služební telefon, notebook.    Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete prosím svůj profesní životopis na recepce@reznicek.com či písemně na adresu sídla: Krajinská 281/44, 370 01 České Budějovice.

2022-07-10/02 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář Nabízíme pozici advokát / advokátka   Zajímavou práci v profesionálním pracovním týmu zkušených právníků z řad koncipientů i spolupracujících advokátů. Odměna v rozmezí od 40.000,- Kč do 100.000,- Kč v závislosti na výkonu, rozmanitou agendu v celém spektru občanského a obchodního práva s přesahem do dalších právních odvětví, příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv. Požadavky:    Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci, samostatnost, profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové práce v malém kolektivu.  Uživatelská znalost práce na PC (MS Word, Excel). Řidičský průkaz typu B. Benefity: služební telefon, notebook.    Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete prosím svůj profesní životopis na recepce@reznicek.com či písemně na adresu sídla: Krajinská 281/44, 370 01 České Budějovice.

2022-07-08/01 - AK Mgr. Bronislava Šeráka, Praha 5 přijme do svého kolektivu kolegu/ kolegyni na pozici  ADVOKÁTNÍ   K O N C I P I E N T/K A. AK Šerák poskytuje komplexní právní služby se zaměřením na obhajobu v TŘ, řešení právních sporů v oblasti občanského, rodinného práva a sportovního práva. Očekáváme odbornou znalost, samostatnost, výborné komunikační schopnosti, preciznost, ochotu účastnit se soudních jednání, úkonů v TŘ a dalších jednání souvisejících s praxí, a to i mimo Prahu. Nabízíme generální praxi, zázemí stabilní společnosti, klidné a příjemné pracovní prostředí, samostatnou kancelář, občerstvení na pracovišti, služební telefon a další. Pozice je vhodná pro šikovné absolventy i pro koncipienty s praxí. Nástup možný dle dohody, příp. ihned. Další informace budou předány při osobním setkání, rovněž i finanční otázka bude projednána osobně.  V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: sekretariat@ak-serak.cz.

2022-07-07/01 - Nabízím spoluužívání kanceláře s možností užívat zasedací místnost na Praze 6 u metra Dejvická. Kontakt : JUDr. Richard Sysel, 608 518 279, ak@aksysel.cz

2022-07-04/01 - Společná advokátní kancelář se sídlem Wenzigova 1871/5, 120 00 Praha 2 Nové Město, nabízí k podnájmu kompletně zařízenou kancelářskou místnost o velikosti 20,5 m2 s balkonem. Umístění budovy nabízí veškerou občanskou vybavenost (restaurace a kavárny), výbornou dopravní dostupnost, linky MHD (tram zast. Bruselská, bus, metro I.P.Pavlova). V ceně podnájmu, která je k projednání, je připojení k internetu, základní kancelářské vybavení (tiskárna, kopírka, spotřební mat. atd.), poplatky za energie, využívání společných prostor, kuchyňka (k dispozici kávovar, vody, lednice, mikrovlnná trouba), sociální zařízení a úklid. V rámci pracovní činnosti je k dispozici asistentka. V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 224 261 272 nebo salcakova@spoladvok.cz

2022-07-04/02 - Společná advokátní kancelář se sídlem Wenzigova 1871/5, 120 00 Praha 2 Nové Město, nabízí k podnájmu kompletně zařízenou kancelářskou místnost o velikosti 13,5 m2 s balkonem. Umístění budovy nabízí veškerou občanskou vybavenost (dostatek restaurací a kaváren), výborná dopravní dostupnost. V ceně podnájmu, která je k projednání, je připojení k internetu, základní kancelářské vybavení (tiskárna, kopírka, spotřební mat. atd.), poplatky za energie, využívání společných prostor, kuchyňka (k dispozici kávovar, vody, lednice, mikrovlnná trouba), sociální zařízení a úklid. V rámci pracovní činnosti je k dispozici asistentka. V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 224 261 272 nebo salcakova@spoladvok.cz

2022-06-30/01 - Nabízíme k pronájmu 1 reprezentativní kancelář na adrese Praha 1, ul. Spálená 92/21. Kancelář je klimatizovaná a nachází se ve druhém patře historického domu, má 24 m2 . Prostory jsou ve velmi dobrém stavu, na podlahách parkety, stropy jsou štukované. K dispozici je zde: recepce 17 m2,  sdílená kuchyňka a WC. V domě je k dispozici výtah. Tyto prostory se nachází ve skvělé a velmi frekventované lokalitě, v těsné blízkosti nákupního centra a metra Národní třída. Kanceláře jsou tiché. Výhled  je do ulice Spálená. Kontakt na : sekretariat@ak-kratochvilova.cz , tel: 774198709 nebo 603277038

2022-06-30/02 - AK Mgr. Bronislava Šeráka, Praha 5 přijme do svého kolektivu kolegu/ kolegyni na pozici  ADVOKÁTNÍ   K O N C I P I E N T/K A. AK Šerák poskytuje komplexní právní služby se zaměřením na obhajobu v TŘ, řešení právních sporů v oblasti občanského, rodinného práva a sportovního práva. Očekáváme odbornou znalost, samostatnost, výborné komunikační schopnosti, preciznost, ochotu účastnit se soudních jednání, úkonů v TŘ a dalších jednání souvisejících s praxí, a to i mimo Prahu. Nabízíme generální praxi, zázemí stabilní společnosti, klidné a příjemné pracovní prostředí, samostatnou kancelář, občerstvení na pracovišti, služební telefon a další. Pozice je vhodná pro šikovné absolventy i pro koncipienty s praxí. Nástup možný dle dohody, příp. ihned. Další informace budou předány při osobním setkání, rovněž i finanční otázka bude projednána osobně.  V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: sekretariat@ak-serak.cz.

2022-06-30/03 - Advokátní kancelář H& P-LAW, s.r.o. podnajme zařízenou samostatnou kancelář na Praze 8, ulice Křižíkova za výhodných podmínek. Kancelář je plně zařízena, administrativní zázemí k dispozici. Dlouhodobá spolupráce v profesní činnosti vítána. V případě zájmu  písemně kontaktujte: info@ak-hp.cz

2022-06-30/04 - Advokátní kancelář H& P-LAW, s.r.o. přijme studenta práv , koncipienta . Praxe  v administrativní a právní oblasti vítána, není však podmínkou. Podmínkou je znalost angličtiny , znalost práce s počítačem. Životopis zašlete na email: info@ak-hp.cz

2022-06-20/01 - Hledáme do našeho týmu koncipienta/koncipientku. Naše advokátní kancelář se specializuje především na občanské, obchodní, insolvenční, rodinné, dědické právo a právo nemovitostí.  AKBH sídlí v centru Prahy blízko Právnické fakulty Univerzity Karlovy na adrese Elišky Krásnohorské 10/2, Praha 1. Hledáme spolehlivého a odpovědného člověka, který ví, co chce a nebojí se výzev a má chuť do práce. Člověka, který s námi naváže dlouhodobější spolupráci.  Požadujeme:  -ukončené vysokoškolské vzdělání z právnické fakulty v ČR  -práce s PC (Word, Excel atd.) -znalost anglického jazyka  -samostatnost  -spolehlivost -příjemné vystupování  -zájem o advokacii a chuť se zlepšovat Nabízíme:  -finanční ohodnocení dle zkušeností  -4 týdny dovolené -různorodá práce  -možnost občasné práce z domova  -příjemný kolektiv  -zázemí v centru Prahy    Pokud tato nabídka zaujala, posílejte své CV a motivační dopis v českém jazyce na e-mailovou adresu: alexandra.lausmanova@akbh.cz.  Těšíme se na setkání!

2022-06-17/01 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář Nabízíme pozici advokátní koncipient / koncipientka   Zajímavou práci v profesionálním pracovním týmu zkušených právníků z řad koncipientů i spolupracujících advokátů. Mzda v rozmezí od 22.000,- Kč do 80.000,- Kč v závislosti na výkonu, rozmanitou agendu v celém spektru občanského a obchodního práva s přesahem do dalších právních odvětví, příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv.    Požadavky:    Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru práva v České republice, vhodné i pro absolventy s předchozí praxí v advokátní kanceláři (včetně pozice paralegal). Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci na celou dobu koncipientské praxe, nejlepší zůstávají v kanceláři i jako spolupracující advokáti. Samostatnost, profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové práce v malém kolektivu. Uživatelská znalost práce na PC (MS Word, Excel,). Řidičský průkaz typu B.    Benefity: služební telefon, notebook.    Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete prosím svůj profesní životopis na recepce@reznicek.com či písemně na adresu sídla: Krajinská 281/44, 370 01 České Budějovice.

2022-06-17/02 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář Nabízíme pozici advokát / advokátka   Zajímavou práci v profesionálním pracovním týmu zkušených právníků z řad koncipientů i spolupracujících advokátů. Odměna v rozmezí od 40.000,- Kč do 100.000,- Kč v závislosti na výkonu, rozmanitou agendu v celém spektru občanského a obchodního práva s přesahem do dalších právních odvětví, příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv. Požadavky:    Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci, samostatnost, profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové práce v malém kolektivu.  Uživatelská znalost práce na PC (MS Word, Excel). Řidičský průkaz typu B. Benefity: služební telefon, notebook.    Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete prosím svůj profesní životopis na recepce@reznicek.com či písemně na adresu sídla: Krajinská 281/44, 370 01 České Budějovice.

2022-06-15/01 - Advokátní kancelář Equity Legal s.r.o., česká advokátní kancelář poskytující právní služby řadě domácích i zahraničních klientů napříč všemi odvětvími, se sídlem na Praze 10, hledá kolegy na pozici ADVOKÁT – ADVOKÁTKA. Nabízíme zajímavou práci pro české i zahraniční klienty; generální právní praxi; příjemné pracovní prostředí, možnost práce na plný i zkrácený úvazek, ideální např. po návratu z rodičovské dovolené. V případě zájmu zašlete, prosím, Váš životopis v českém jazyce na e-mailovou adresu: lenka.kanovska@equitylegal.cz

2022-06-15/02 - Advokátní kancelář Kutějová, Maršál, Briaský, s.r.o hledá nové kolegyně a kolegy na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT. Naší specializací je zejména mediální a reklamní právo, duševní vlastnictví a autorské právo, fúze a akvizice, poskytujeme poradenství i v oblasti informačních technologií. V naší kanceláři se ale setkáte prakticky se všemi oblastmi práva, které si potřebujete vyzkoušet a osvojit před advokátními zkouškami. Budete mít příležitost samostatně se zapojit a získat zkušenosti v celé šíři právní praxe včetně soudních jednání, vyzkoušíte si i osobní jednání s klienty. Klademe důraz na odborný růst a rozvoj znalostí, zpětná vazba a podpora ze strany zkušených kolegů je proto u nás samozřejmostí. Nabízíme: zajímavou práci v mnoha různých právních oblastech; příjemné pracovní prostředí v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností; přátelský mladý kolektiv; benefity zahrnující notebook, příspěvek na společenské oblečení, multisportku, bezedný hrnek dobré kávy nebo čaje; firemní akce. Požadujeme: ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru práva; zájem o právo a ochotu se vzdělávat; zodpovědnost, samostatnost a iniciativní přístup; schopnost týmové spolupráce; profesionální vystupování a výborné komunikační schopnosti; znalost anglického jazyka slovem i písmem. Dle dohody od 35.000,- Kč výše v závislosti na praxi a zkušenostech, možnost individuálních finančních bonusů. Nástup možný ihned. V případě zájmu pošlete životopis na matlova@akkmb.cz.

2022-06-14/01 - AK Mgr. Bronislava Šeráka, Praha 5 přijme do svého kolektivu kolegu/ kolegyni na pozici  ADVOKÁTNÍ   K O N C I P I E N T/K A. AK Šerák poskytuje komplexní právní služby se zaměřením na obhajobu v TŘ, řešení právních sporů v oblasti občanského, rodinného práva a sportovního práva. Očekáváme odbornou znalost, samostatnost, výborné komunikační schopnosti, preciznost, ochotu účastnit se soudních jednání, úkonů v TŘ a dalších jednání souvisejících s praxí, a to i mimo Prahu. Nabízíme generální praxi, zázemí stabilní společnosti, klidné a příjemné pracovní prostředí, samostatnou kancelář, občerstvení na pracovišti, služební telefon a další. Pozice je vhodná pro šikovné absolventy i pro koncipienty s praxí. Nástup možný dle dohody, příp. ihned. Další informace budou předány při osobním setkání, rovněž i finanční otázka bude projednána osobně.  V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: sekretariat@ak-serak.cz.

2022-06-13/01 - Advokátní kancelář JUDr. Roberta Pastorčáka přijme advokátního koncipienta /koncipientku pro práci v Ostravě, ale také na pobočkách v rámci Olomouckého a Zlínského kraje. Nabízíme velmi pestrou a zajímavou právní praxi a kvalitní přípravu na advokátní zkoušky. Požadujeme samostatnost, orientaci v právních textech, výbornou znalost českého jazyka a chuť stát se advokátem. Řidičský průkaz a opravdu dobrá znalost některého cizího jazyka vítána. Své životopisy s telefonním číslem posílejte prosím na e-mail akropa@seznam.cz. JUDr. Robert Pastorčák, advokát

2022-06-12/01 - Hledáme nového kolegu/kolegyni - samostatného advokáta - do uvolněné kanceláře o velikosti 25 m2. Kancelář se nachází na klidném místě 5 minut chůze od metra Náměstí Míru, ve 3. patře budovy s výtahem. Cena 5.700,- Kč/měsíčně. K užívání je plně vybavená kuchyňka a sociální zázemí. V případě zájmu prosím volejte na tel.: 606 652 537 nebo zašlete email na adresu: akstockova@gmail.com.

2022-06-10/01 - ADVOKÁT/KA - Advokátní kancelář Tschöpl & Partner přijme do své pražské pobočky kolegu na pozici advokát/advokátka. Nabízíme zajímavou, pestrou práci pro tuzemskou i zahraniční klientelu zejména v německy hovořících částech Evropy (DACH). Jsme kancelář s přátelským kolektivem, pracovní dobu máme flexibilní, je možné pracovat v podstatě odkudkoliv. Požadujeme zájem o obchodní a občanské právo, znalost němčiny slovem i písmem, profesionální vystupování, pracovní nasazení, týmového ducha, ale i samostatnost, uživatelskou znalost práce na PC. Nabízíme opční model spolupráce, případně forma konstrukce odměny je na individuální dohodě. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: robert.tschopl@tschopl.cz

2022-06-10/02 - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA - Advokátní kancelář Tschöpl & Partner přijme do své pražské pobočky kolegu/kolegyni na pozici advokátní koncipient/ka.  Nabízíme zajímavou, pestrou práci pro tuzemskou i zahraniční klientelu. Požadujeme zájem o obchodní a občanské právo, znalost němčiny slovem i písmem, profesionální vystupování, pracovní nasazení, týmového ducha, ale i samostatnost, uživatelskou znalost práce na PC. Dle dohody od 30.000,- Kč do 45.000,- Kč, výše v závislosti na praxi a zkušenostech, a výsledku práce. Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: barbora.komendova@tschopl.cz

2022-06-10/03 - Advokátní kancelář Tříska & Žák se sídlem v centru Prahy přijme advokátního koncipienta/ku. Náplní práce bude generální praxe v převážně komerčně orientované kanceláři. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a odpovídající finanční ohodnocení, požadujeme vysoké pracovní nasazení, znalost AJ a zájem o danou oblast. Prosíme o zaslání životopisu e-mailem na: ak@aktz.cz

2022-06-09/01 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář Nabízíme pozici advokátní koncipient / koncipientka   Zajímavou práci v profesionálním pracovním týmu zkušených právníků z řad koncipientů i spolupracujících advokátů. Mzda v rozmezí od 22.000,- Kč do 80.000,- Kč v závislosti na výkonu, rozmanitou agendu v celém spektru občanského a obchodního práva s přesahem do dalších právních odvětví, příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv.    Požadavky:    Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru práva v České republice, vhodné i pro absolventy s předchozí praxí v advokátní kanceláři (včetně pozice paralegal). Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci na celou dobu koncipientské praxe, nejlepší zůstávají v kanceláři i jako spolupracující advokáti. Samostatnost, profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové práce v malém kolektivu. Uživatelská znalost práce na PC (MS Word, Excel,). Řidičský průkaz typu B.    Benefity: služební telefon, notebook.    Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete prosím svůj profesní životopis na recepce@reznicek.com či písemně na adresu sídla: Krajinská 281/44, 370 01 České Budějovice.

2022-06-09/02 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář Nabízíme pozici advokát / advokátka   Zajímavou práci v profesionálním pracovním týmu zkušených právníků z řad koncipientů i spolupracujících advokátů. Odměna v rozmezí od 40.000,- Kč do 100.000,- Kč v závislosti na výkonu, rozmanitou agendu v celém spektru občanského a obchodního práva s přesahem do dalších právních odvětví, příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv. Požadavky:    Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci, samostatnost, profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové práce v malém kolektivu.  Uživatelská znalost práce na PC (MS Word, Excel). Řidičský průkaz typu B. Benefity: služební telefon, notebook.    Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete prosím svůj profesní životopis na recepce@reznicek.com či písemně na adresu sídla: Krajinská 281/44, 370 01 České Budějovice.

2022-06-07/01 - PRÁVNÍ ASISTENT(KA), PEYTON legal hledá nového právního asistenta či právní asistentku k zapojení do komplexní praxe naší kanceláře. Něco o nás: česká advokátní kancelář s tuzemskou i zahraniční klientelou, naše agenda je převážně v oblasti korporátního práva (přeměny, transakce a běžné korporátní poradenství), pracovního práva, závazkového práva, práva nemovitostí, compliance, ochrany osobních údajů, okrajově i trestního a správního práva, baví nás a specializujeme se i na farmaceutické a potravinářské právo, více na www.peytonlegal.cz Co nabízíme: různorodou práci – nebudete členem jednoho úzce zaměřeného týmu, naopak budete moci řešit zadání z různých právních oblastí, pomoc a vedení zkušenějších kolegů, zájem o dlouhodobou spolupráci, práci v příjemném prostředí areálu FUTURAMA BUSINESS PARK v Karlíně, firemní benefity (výhodná cena MultiSport karty, dotované jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti), pravidelné firemní teambuildingy, hodinová v závislosti na zkušenostech (rozsah 160 – 180 Kč / hod.), nástup dle dohody. Předpoklady: studium na české právnické fakultě (UK, MUNI, UPOL či ZČU), angličtina na velmi dobré úrovni, velmi dobrá znalost MS Office a práce s jeho programy, zájem o právo a o advokacii, ochotu pracovat a podílet se na fungování a propagaci kanceláře, sebereflexe a odpovědnost za vlastní práci, předchozí praxi, která však není nutná. Pokud Vás inzerát zaujal, ozvěte se nám na chudackova@plegal.cz. Budeme se těšit na Váš životopis a na osobní setkání!

2022-06-07/02 - Advokátní kancelář Prague Attorneys sídlící v centru Prahy (metro A a B) přijme spolehlivou asistentku na zkrácený úvazek. Náplň práce: administrativní podpora advokátů, obsluha datových schránek, práce s klientskými spisy, komunikace s úřady a institucemi, zajištění běžného chodu kanceláře, a další činnosti související s prací v advokátní kanceláři. Požadujeme výbornou znalost českého jazyka, znalost dalších jazyků vítána, zodpovědný přístup k práci, znalost práce na PC, dobré komunikační i organizační schopnosti. Nabízíme pestrou, samostatnou a odpovědnou stabilní práci a přátelský kolektiv. V případě zájmu pošlete krátký motivační dopis a strukturovaný životopis na office@pragueattorneys.cz. Nástup možný dle dohody. Nástupní plat dohodou.

2022-06-03/01 - AK Mgr. Bronislava Šeráka, Praha 5 přijme do svého kolektivu kolegu/ kolegyni na pozici  ADVOKÁTNÍ   K O N C I P I E N T/K A. AK Šerák poskytuje komplexní právní služby se zaměřením na obhajobu v TŘ, řešení právních sporů v oblasti občanského, rodinného práva a sportovního práva. Očekáváme odbornou znalost, samostatnost, výborné komunikační schopnosti, preciznost, ochotu účastnit se soudních jednání, úkonů v TŘ a dalších jednání souvisejících s praxí, a to i mimo Prahu. Nabízíme generální praxi, zázemí stabilní společnosti, klidné a příjemné pracovní prostředí, samostatnou kancelář, občerstvení na pracovišti, služební telefon a další. Pozice je vhodná pro šikovné absolventy i pro koncipienty s praxí. Nástup možný dle dohody, příp. ihned. Další informace budou předány při osobním setkání, rovněž i finanční otázka bude projednána osobně.  V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: sekretariat@ak-serak.cz. Všichni uchazeči budou písemně vyrozuměni.

2022-06-02/01 - Nabízím podnájem krásné kanceláře na 2 dny v týdnu v centru Prahy (u Národní třídy). Nejedná se o administrativní budovu, samostatné WC, kuchyňka. Více info emailem: info@ak-hruba.cz nebo telefonicky (724 769 929).

2022-06-01/01 - STUDENT - Advokátní kancelář sídlící na Kašparovo náměstí 2271/5, Praha 8 přijme studenta/ku práv na dlouhodobou spolupráci - nejlépe 2 dny v týdnu. Práce zahrnuje především pochůzky s klienty, psaní nejrůznějších podání (dle zkušeností a praxe), komunikaci se soudy a dalšími institucemi. Nutná ochota pracovat s klienty-cizinci. Odměna od 180 Kč/hod. Životopisy zasílejte k rukám JUDr. Pavlíny Vanické na vanicka@va-legal.cz.

2022-06-01/02 - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT - Advokátní kancelář sídlící na Kašparovo náměstí 2271/5, Praha 8 přijme advokátního koncipienta/koncipientku nebo studenta 5. ročníku práv, který chce pokračovat jako koncipient. Nabízíme intenzivní zpětnou vazbu od advokáta, různorodou a zajímavou praxi a nevyžadujeme přesčasy. Hledáme pohodového kolegu nebo kolegyni s chutí přemýšlet, učit se a dlouhodobě spolupracovat. Nutná ochota pracovat s klienty-cizinci. Mzda od 33.000 Kč (dle dohody a praxe). Životopisy zasílejte k rukám JUDr. Pavlíny Vanické na vanicka@va-legal.cz.

2022-06-01/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo, sídlící v historickém centru Prahy hledá kolegy na pozici spolupracujícího Advokáta/advokátku. Požadujeme:    ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru práva v České republice dobré komunikační schopnosti, pracovitost, pečlivost, zodpovědnost a loajalitu zájem o právo a advokacii ochotu pro další vzdělávání a odborný růst samostatnost při řešení úkolů      Nabízíme:    perspektivu dlouhodobé spolupráce zapojení do složitějších kauz a širší vzdělávání ve všech oblastech činnosti advokátní kanceláře odměna v závislosti na zkušenostech práci v příjemném prostředí objektu Konvikt možnost dalšího profesního rozvoje – vzdělávací kurzy a školení částečně možnost home office páteční zkrácená prac. doba balíček benefitů (sickdays, příspěvek na sportovní aktivity, kurz právní angličtiny, teambuildingy, firemní mobilní tarif)      Nástup možný ihned. Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: ak@akpavela.cz

 

Přejít na hlavní stránku Zobrazit desktop verzi