Nepřehlédněte!


GDPR    
pro advokáty a AK    
ZDE    

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2018-12-13/01 - Advokátní kancelář Polverini Strnad sídlící v centru Prahy přijme advokáta. Zabýváme se projekty související zejména s obchodním právem, insolvenčním právem a nemovitostmi. Budete zastupovat nadnárodní korporace i privátní klienty. Hledáme k sobě samostatného člověka, kterého baví právo, rozumí jeho obchodním souvislostem a nebojí se kreativních a náročných řešení. Vyžadujeme alespoň 3 roky praxe v advokacii po VŠ. Vyžadujeme kvalitní angličtinu (písmem). CV nám pošlete na info@ak-ps.eu a nezapomeňte připojit motivační dopis.

2018-12-13/02 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2018-12-13/03 - Advokátní kancelář Vondráček & Opatrný (www.akvo.cz) přijme do svého kolektivu advokátního koncipienta/koncipientku. Nabízíme práci v přátelském a neformálním pracovním prostředí, a možnost získat praxi v širokém spektru právních oblastí. Mimo běžných oblastí práva (občanské, rodinné, pracovní, obchodní) poskytujeme služby v oblastech zejména práva trestního a přestupkového, zdravotnického, směnečného a autorského. Požadujeme pečlivost a spolehlivost, schopnost samostatné práce, znalost práce s právními informačními systémy. Nástup možný ihned či dohodou. Pokud máte zájem o práci u nás, svůj životopis zašlete na e-mailovou adresu: office@czadvokati.cz.

2018-12-12/01 - Zavedená advokátní kancelář nabízí k podnájmu 1 - 2 místnosti jako kancelářský prostor s možností sdílení recepce a jednací místnosti. Více informací na vyžádání. Sídlo kanceláře :  nám. Kinských 76/7, 150 00  Praha 5. Kontakt:  e-mail:  Veverka-Kohoutova@vkak.cz,  tel.:  +420 242 498 683, mobil:  + 420 734 793 009.

2018-12-12/02 - Přenechám dlouhodobě do podnájmu reprezentativní zařízenou advokátní kancelář na adrese Hradešínská 2362, Praha 10 - Vinohrady. CENA 18.000,- Kč/měsíc včetně služeb. Volné od 1.1.2019. Kancelář se nachází v přízemí činžovního domu v reperzentativní vilové čtvrti na Vinohradech. Jedná se o dvě samostatné místnosti (25 a 20 m2) s předsíní a příslušenstvím (samostatné WC a koupelna). Celková výměra 58m2. Místnosti o velikosti 25m2 a 20m2. Možnost podnájmu i jako sdílená kancelář, bude-li více zájemců o sdílení kanceláře (minimálně tři). Kontakt: akholcova@gmail.com nebo  tel. 777 261 731, Mgr. Jana Holcová.

2018-12-06/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2018-12-06/02 - Naše advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy, hledá spolupracujícího advokáta/advokátku do svého týmu. V případě zájmu nás kontaktujte na mailu sorokacova@ak-ds.cz.

2018-12-05/01 - Advokátní kancelář Praha 2 hledá koncipienta/koncipientku. Naučíte se generální praxi, budete chodit k soudu, na výslechy, na jednání s klienty, ale také psát smlouvy a hledat řešení. Nabízíme časovou flexibilitu, nevyžadujeme přesčasy. Hledáme pohodového kolegu nebo kolegyni s chutí přemýšlet, učit se a dlouhodobě spolupracovat. Nutná ochota pracovat s  klienty-cizinci. Životopisy zasílejte k rukám JUDr. Pavlíny Vanické na vanicka@va-legal.cz.    

2018-12-05/02 - Advokátní kancelář JUDr. Uljany Krivčakové se sídlem Pařížská 20, Praha 1 hledá do svého týmu STUDENTA 1.- 5. ročníku či advokátního KONCIPIENTA se znalosti RJ a AJ. Další jazyky (NJ, Ukr.J výhodou). Advokátní kancelář s generální praxi se zabývá občanským a obchodním právem, včetně práva trestního a soudních sporů. Přijmeme jak absolventy, tak i studenty PF. Nabízíme dlouhodobou spolupráci po absolvování studia, příp. advokátních zkoušek. U nás získáte bohaté profesní zkušenosti, samozřejmosti jsou účast na jednáních s klienty a účast na soudních jednáních, sepisování smluv, rešerše. Nabízíme rovněž profesní růst a dlouhodobou spolupráci. V kanceláři klademe důraz na samostatnost, pečlivost, schopnost práce v týmu. Dbáme na dodržování pracovní doby (9.00 – 18.00) a doby odpočinku (so – ne, svátky). Ve výjimečných případech tolerujeme home-office, sick day samozřejmosti. V kanceláři panuje velmi přátelská atmosféra. Požadujeme: samostatnost, pečlivost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, práce v kolektivu, uživatelskou znalost PC, časovou flexibilitu, pro koncipienty: ukončené VŠ vzdělání v oboru právo a právní věda na VŠ v ČR, znalost RJ (AJ, Ukr.J, NJ, FJ). Pozice je vhodná i pro studenty (koncipienty) bez znalosti RJ! Nabízíme: rychlý profesní růst, dlouhodobou spolupráci, mzdové ohodnocení podle zkušenosti a pracovních výsledků, generální praxi, přímou spolupráci s advokátem, pracovní smlouvu na dobu neurčitou s 3. měsíční zkušební dobou, pracovní prostředí v hezké kanceláři na Pařížské ulici (jen pár kroků k PFUK), benefity – mobilní telefon i pro soukromé účely, firemní notebook, možnost dalšího profesního rozvoje. Životopisy prosím zasílejte na e-mail: office@ak-ulp.cz. NÁSTUP IHNED!!!

2018-12-03/01 - Juráš a partneři, advokátní kancelář v.o.s. ve Zlíně přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Požadavky: ukončené právnické vzdělání, spolehlivost, schopnost týmové práce, vysoké pracovní nasazení, znalost cizího jazyka, řidičský průkaz skupiny B, praxe výhodou. Nabízíme zajímavou práci v různých právních oblastech s možností širokého profesního rozvoje a atraktivní pracovní prostředí. Nabídky, prosím, zasílejte na adresu chovancova@jurasapartneri.cz, tel. 577 018 224.

2018-12-03/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2018-12-03/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-12-03/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-12-03/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-12-03/06 - Advokátní kancelář Zientek & Olivík se sídlem v centru Ostravy přijme advokátního koncipienta/koncipientku nebo advokáta/advokátku. NABÍZÍME: unikátní příležitost odborného růstu, participace na řešení složitých a komplexních projektů a právních otázek pro klienty z řad významných obchodních společností v pozici leaderů na trhu (toto platí i pro koncipienty, samozřejmě s maximální podporou seniorních advokátů), perspektivu dlouhodobé spolupráce, příležitost k seberealizaci, různorodou práci v malém, mladém kolektivu, příjemné, přátelské a neformální pracovní prostředí, finanční ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům, další benefity, vlastní kancelář. POŽADUJEME: ukončené právnické vzdělání, standardní znalost práce na PC, chuť do práce, cílevědomost a ochotu na sobě pracovat, komunikativní znalost anglického, příp. jiného cizího jazyka výhodou, ŘP sk. B aktivní řidič, řidička výhodou. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: valihrachova@akzo.cz.

2018-12-01/01 - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co. sídlící na Praze 5 (jen 2 minuty chůze od stanice metra Anděl) přijme do svého mladého týmu nového kolegu kolegyni na pozici Asistenta/ky kanceláře. Požadujeme: ukončené SŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou), znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), komunikativní znalost AJ, pracovitost, vysokou míru zodpovědnosti, pečlivost, organizační schopnosti, praxe a zkušenosti z obdobné pozice výhodou. Pozice je vhodná také pro absolventy. Hlavní náplň práce: zajištění plynulého chodu kanceláře, různorodá administrativní podpora právního týmu, evidence dokumentů, pošty, zásilek, datových schránek a telefonních hovorů, komunikace s úřady a klienty. Nabízíme smlouvu na HPP na dobu neurčitou, zázemí v mladém dynamickém kolektivu prosperující stabilní společnosti s možností kariérního růstu, dobré platové ohodnocení. Nástup ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: office@purkyt.cz, předmět: Asistent/ka kanceláře.

2018-12-01/02 - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co., přijme do svého týmu studenta ku 1. - 5. ročníku právnické fakulty na pozici Právního asistenta/ky. Požadujeme: uživatelskou znalost MS Office (zejména Word, základy Excelu) a právních informačních systémů (ASPI), výbornou znalost českého jazyka a písemný projev, znalost anglického jazyka, pracovitost, pečlivost a spolehlivost, samostatný a pozitivní přístup k práci, dlouhodobou spolupráci, možnost docházet alespoň dva dny v týdnu. Nabízíme: přátelský pracovní kolektiv, možnost odborného růstu v závislosti na schopnostech, flexibilní pracovní dobu (dle školního rozvrhu), dobré finanční ohodnocení, lokalitu v centru Prahy (jen 2 minuty chůze od stanice metra Anděl). Nápní práce bude: právní rešerše, pochůzky, psaní jednodušších právních dokumentů (plné moci, přípisy soudům, návrhy), administrativní podpora právnického týmu, formátování dokumentů, překlady. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: office@purkyt.cz, předmět: právní asistent.

2018-12-01/03 - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co. sídlící na Praze 5 (jen 2 minuty chůze od stanice metra Anděl) přijme do svého mladého kolektivu nového kolegu kolegyni na pozici Advokátního koncipienta. Očekáváme schopnost samostatné práce pod vedením zkušených advokátů i vlastní iniciativu a kreativitu v řešení právní agend, výborné komunikační schopnosti, preciznost, časovou flexibilitu a tah na bránu. Požadujeme velmi dobrou znalost práce na PC Word, Excel, ASPI. Nabízíme zázemí v mladém dynamickém kolektivu prosperující stabilní společnosti s možností kariérního růstu a seberealizace v oblasti řešení právních sporů, podporu ve vzdělávání a osobním rozvoji, motivující platové ohodnocení. Pozice je vhodná pro absolventy. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: office@purkyt.cz, předmět: Advokátní koncipient.

2018-11-30/01 - Advokátní kancelář Mgr. Jakuba Houžvice v Mladé Boleslavi přijme advokátního koncipienta / koncipientku. Kancelář poskytuje právní služby generální praxe se zaměřením zejm. na obchodní právo a občanské právo, ale též trestní právo. Očekáváme schopnost samostatného řešení úkolů, preciznost, flexibilitu, výbornou znalost platného práva, znalost alespoň jednoho cizího jazyka včetně odborné terminologie, ideálně AJ, popř. NJ, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič). Předchozí praxe výhodou. Nabízíme zajímavou a různorodou práci, 5 sick days v roce. Možnost služebního vozu. Nástup ihned / dohodou. Životopisy v českém a cizím jazyce prosím zasílejte na office@hjak.cz Děkujeme.

2018-11-30/02 - Od ledna 2019 umožníme advokátům  společné sdílení  volné   kanceláře (22m2) nebo dvou oddělených  samostatných místností  (13 a 21 m2) v blízkosti nám. Míru (ul. Na Kozačce, Praha 2). K   dispozici společná jednací místnost, kuchyňka, wifi.  Zájemci se mohou ozvat na info@akchu.cz .

2018-11-29/01 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2018-11-29/02 - Advokátní kancelář Jansta, Kostka spol. s r.o., se sídlem Těšnov 1/1059, 110 00 Praha 1, hledá advokátního koncipienta/koncipientku do týmu Veřejných zakázek. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání na právnické fakultě v ČR, vysokou úroveň odborných znalostí, aktivní přístup a samostatnost, flexibilitu, znalost anglického jazyka. Vaše strukturované životopisy prosím zasílejte na e-mail cemperova@jansta-kostka.cz

2018-11-29/03 - Advokátní kancelář Jansta, Kostka spol. s r.o., se sídlem Těšnov 1/1059, 110 00 Praha 1, hledá studenty/studentky právnické fakulty pro administrativní výpomoc. Požadujeme: studium na právnické fakultě v ČR, odpovídající odborné znalosti, aktivní přístup a samostatnost, flexibilitu, znalost anglického jazyka. Vaše strukturované životopisy prosím zasílejte na e-mail cemperova@jansta-kostka.cz

2018-11-29/04 - AK Seddons přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Jsme malá, ale všestranná advokátní kancelář v Praze 2 pracující s českou i zahraniční klientelou. Práce vhodná i pro čerstvé absolventy, předchozí praxe během studií výhodou. Požadujeme dobrou znalost platného práva, dobrý ústní i písemný projev v češtině i angličtině, pečlivost, spolehlivost, samostatné uvažování, komunikativnost, pracovitost, ochotu učit se novým věcem a příjemné vystupování. Své životopisy prosím zasílejte na seddons@seddons.cz.

2018-11-29/05 - AK Seddons přijme STUDENTA/STUDENTKU vyššího ročníku právnické fakulty. Jsme malá, ale všestranná advokátní kancelář v Praze 2 pracující s českou i zahraniční klientelou. Práce vhodná i pro čerstvé absolventy, předchozí praxe během studií výhodou. Požadujeme dobrou znalost platného práva, dobrý ústní i písemný projev v češtině i angličtině, pečlivost, spolehlivost, samostatné uvažování, komunikativnost, pracovitost, ochotu učit se novým věcem a příjemné vystupování. Pracovní doba dle dohody a studijních povinností. Své životopisy prosím zasílejte na seddons@seddons.cz.

2018-11-28/01 - Advokátní kancelář Mgr. Petra Hromka přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo; vysoké pracovní nasazení, samostatnost, časovou flexibilitu, dobré komunikační schopnosti, schopnost efektivně pracovat v týmu, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme prostor pro získání zajímavé praxe, příležitost ke kariérnímu i osobnímu růstu, práci v mladém kolektivu a příjemné pracovní prostředí. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis včetně Vaší fotografie na e-mailovou adresu: akhromek@ak2h.cz.

2018-11-28/02 - Naše advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy, hledá spolupracujícího advokáta/advokátku do svého týmu. V případě zájmu nás kontaktujte na mailu sorokacova@ak-ds.cz.

2018-11-28/03 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2018-11-26/01 - Advokátní kancelář v Praze hledá studenta právnické fakulty (bez ohledu na aktuální ročník studia) pro rešeršní činnosti, elektronické zpracování textů s mezinárodněprávní problematickou v angličtině a další obdobné činnosti. Práce je vhodná i pro distanční zpracovávání. Požadována je velmi dobrá znalost práce na počítači a znalost angličtiny. Zájemci nechť se hlásí na adrese Lenka.Nemeckova@ablegal.cz, příp. na telefonu 233379834 nebo 224313407 u paní Lenky Němečkové. Není zapotřebí zasílat žádný motivační dopis; stačí zaslat jen Vaše základní kontaktní údaje a informace o rozsahu znalostí dle výše uvedených požadavků.

2018-11-23/01 - Decroix, advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v JIHLAVĚ. Práce v menším kolektivu a flexibilita. V případě zájmu zasílejte své CV na office@decroix.cz.

2018-11-23/02 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2018-11-22/01 - Naše advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy, hledá spolupracujícího advokáta/advokátku do svého týmu. V případě zájmu nás kontaktujte na mailu sorokacova@ak-ds.cz.

2018-11-22/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2018-11-22/03 - Advokátní kancelář Roubík & spol., specializovaná na právní vztahy v oblasti informačních technologií a obchodní právo, přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku, nebo studenta/studentku posledního ročníku právnické fakulty pro pracoviště v centru Prahy. Očekáváme znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook), preciznost, samostatnost i schopnost týmové práce, znalost anglického nebo německého jazyka je výhodou. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu: info@akroubik.com

2018-11-21/01 - Advokátní kancelář se sídle v centru Prahy se zaměřením na zahraniční investice, korporátní, občanské a autorské právo, přijme advokátního koncipienta / koncipientku s koncipientskou praxí alespoň 1 rok a výbornou znalostí angličtiny. Očekáváme samostatnost, vůli rozvíjet svoje znalosti a schopnosti, odpovědnost a nasazení. Nabízíme práci v příjemném prostředí a dobrém kolektivu, rozvíjení znalostí v širokém spektru činností a právních odvětví. Nástup možný od 1.1.2019. Strukturovaný životopis s kontaktem prosím zasílejte na ppadvokat@ppadvokat.com.

2018-11-20/01 - Pronájem kanceláře nebo pracovních míst. Od ledna 2019 pronajmeme samostatná pracovní místa pro advokáty v zavedené AK, nebo celý exkluzivní prostor o dispozici  3 + 1 . Součástí může být služba recepce, pošta, využití zasedací místnosti. Exkluzivní lokalita s výhledem na Pražský hrad a Karlův most. Kontakt: jana.sedlakova@ppak.cz; 603 808 529

2018-11-20/02 - Do kolektivu advokátní a insolvenční kanceláře Mgr. Bohdany Šocové  přijmeme  zájemce na pozici advokátní koncipient/koncipientka. Požadujeme: bezúhonnost, VŠ vzdělání v oboru právo,  výborná znalost práva s důrazem na schopnost znalosti aplikovat v praxi, ŘP skupiny B, Nabízíme: dlouhodobou perspektivu, pracovní poměr na dobu neurčitou, zázemí zavedené kanceláře, odborný růst Případní zájemci nechť zašlou své životopisy na adresu office@e-advokati.com

2018-11-20/03 - Do kolektivu advokátní a insolvenční kanceláře Mgr. Bohdany Šocové  přijmeme  zájemce na pozici advokátní praktikant/praktikantka. Požadujeme: nejlépe studenta 5. ročníku právnické fakulty obor právo se znalostmi tomu odpovídajícími, znalost MS-office, samostatnost, ochotu učit se novým věcem , zájem o civilní právo, předpokládaná časová vytíženost cca 8-20 hod/týden, předpokládaný nástup prosinec 2018-únor 2019 výkon praxe i v průběhu zkouškového období bude vítán Případní zájemci nechť zašlou své životopisy na adresu olomouc@e-advokati.com

018-11-16/01 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.com či písemně na adresu sídla: Krajinská 281/44, 370 01 České Budějovice.

018-11-16/02 - Hledáme nové kolegyně či kolegy na pozici ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA s nejméně jednoroční praxí do Legal Partners, advokátní kancelář s.r.o. V praxi se zaměřujeme na široké spektrum právních služeb, zejména však na GDPR, ePrivacy & compliance, smluvní agendu, obchodní právo, právo průmyslového vlastnictví a soudní spory. Znalost jiného jazyka než anglického výhodou. CV a krátký průvodní dopis posílejte na dominika.pacovska@legalpartners.cz

018-11-15/01 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

018-11-15/02 - Advokátní kancelář JUDr. Petra Dítě, LL.M. se sídlem v Olomouci přijme do svého týmu advokátního koncipienta / advokátní koncipientku.  Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři zaměřenou na generální praxi, která poskytne průpravu ve všech činnostech spojených s výkonem samostatné advokacie. Předchozí praxe v advokátní kanceláři výhodou. V případě zájmu zašlete svůj životopis a kontaktní údaje na adresu ak.dite@seznam.cz

018-11-15/03 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o. hledá do svého týmu seniorního advokáta. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Od úspěšného kandidáta očekáváme praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou. Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o. poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Naši právníci mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých u nás právníci působí. Naše kancelář nabízí nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře. Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: springinsfeld@bernard-legal.cz.

018-11-13/01 - Z/C/H Legal v.o.s., advokátní kancelář, poskytující komplexní právní poradenství podnikatelům a současně působící jako insolvenční správce, hledá do svého týmu vhodného kandidáta / kandidátku na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/-KA Nabízíme: zajímavou odbornou práci v profesionální advokátní kanceláři, možnost pracovat pro přední českou i mezinárodní klientelu, firemní kurzy anglického jazyka a německého jazyka, účast na vzdělávacích a společenských akcích kanceláře, stravenky v hodnotě 100 CZK, 5 týdnů dovolené (po splnění interních podmínek 6 týdnů), firemní fitness, pravidelná interní a externí školení, moderní pracovní zázemí v centru Prahy Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru právo, právnické myšlení a chuť k neustálému sebevzdělávání, znalost německého jazyka a/nebo anglického jazyka, schopnost samostatného uvažování i týmové spolupráce V případě Vašeho zájmu zašlete, prosím, Váš životopis v českém a německém, příp. anglickém jazyce k rukám Mgr. Jany Hladké Zilvarové na jana.hladka@zchlegal.cz. Do předmětu e-mailu prosím uveďte „ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/-KA“.

018-11-13/02 - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co., poskytující komplexní právní služby, přijme do svého mladého přátelského kolektivu sídlící v moderních prostorách kanceláře na Praze 5 s výbornou dopravní dostupností, nového kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA. Pozice je vhodná pro absolventy s širokým přehledem v platném právu a vysokou úrovní odborných znalostí, kteří se nebojí prezentovat vlastní představu a návrhy řešení v jednotlivých komplikovaných případech a převzít odpovědnost za svěřené úkoly. Očekáváme schopnost samostatné práce pod vedením zkušených advokátů i vlastní iniciativu a kreativitu v řešení právní agend, výborné komunikační schopnosti, preciznost, časovou flexibilitu a tah na bránu. Požadujeme velmi dobrou znalost práce na PC – Word, Excel, ASPI. Nabízíme zázemí v mladém dynamickém kolektivu prosperující stabilní společnosti s možností kariérního růstu a seberealizace v oblasti řešení právních sporů, podporu ve vzdělávání a osobním rozvoji, motivující platové ohodnocení. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: Adriana.Handlova@purkyt.cz

018-11-13/03 - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co., poskytující komplexní právní služby, přijme do svého mladého přátelského kolektivu sídlící v moderních prostorách kanceláře na Praze 5 s výbornou dopravní dostupností, nového kolegu/kolegyni na pozici ASISTENTA/KY KANCELÁŘE. Požadujeme: ukončené SŠ vzdělání ekonomického směru, znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), komunikativní znalost AJ, pracovitost, vysokou míru zodpovědnosti, pečlivost, organizační schopnosti, praxe a zkušenosti z obdobné pozice výhodou. Pozice je vhodná pro absolventy. Hlavní náplň práce: zajištění plynulého chodu kanceláře, různorodá administrativní podpora právního týmu, evidence dokumentů, pošty, zásilek, datových schránek a telefonních hovorů, komunikace s úřady a klienty. Nabízíme smlouvu na HPP na dobu neurčitou, zázemí v mladém dynamickém kolektivu prosperující stabilní společnosti s možností kariérního růstu, dobré platové ohodnocení. Nástup ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: Adriana.Handlova@purkyt.cz

2018-11-09/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-11-09/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-11-09/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-11-09/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2018-11-09/05 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2018-11-09/06 - Nabízím podnájem kanceláře cca 20 m2 se společným zázemím na Praze 1, umístěné blízko Staroměstského náměstí. Kancelář je zařízená nábytkem, k dispozici je  wi-fi, kuchyňka, možnost sdílení zasedací místnosti.  Cena 8.600,- Kč + služby. Obvodní soud pro Prahu 1 a 7 vzdálen 3 min.. Pro více informací mne kontaktujte na tel.: +420 731 111 629 nebo na e-mailové adrese: sarka.korencova@causidicus.cz.

2018-11-07/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2018-11-07/02 - Naše advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy, hledá spolupracujícího advokáta/advokátku do svého týmu. V případě zájmu nás kontaktujte na mailu sorokacova@ak-ds.cz.

2018-11-06/01 - Zavedená advokátní kancelář se sídlem ve Zlíně, zabývající se převážně obchodním a občanským právem, nabízí místo koncipienta / koncipientky se zájmem o obor. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí, v mladém kolektivu. Požadujeme preciznost, schopnost samostatného uvažování, časovou flexibilitu, znalost práce na PC (Word, Excel, ASPI, CODEXIS), řidičský průkaz skupiny B, znalost AJ nebo NJ. Praxe vítána, nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis i s dosavadní praxí na emailovou adresu: sekretariat@strakosova.cz

2018-11-06/02 - Advokátní kancelář Advokáti KJM legal, s.r.o., sídlící v Brně, přijme ADVOKÁTNÍHO PRAKTIKANTA/PRAKTIKANTKU. Požadujeme ukončený třetí ročník právnické fakulty, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, časovou flexibilitu, dobrou znalost PC. Znalost anglického jazyka vítána. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, samostatnou práci s možností získání praxe ve všech oblastech práva. Vaše nabídky spolu s životopisem, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu sekretariat@kjmlegal.cz nebo na adresu  Advokáti KJM legal, s.r.o., advokátní kancelář, Hlinky 142a, 603 00 Brno.

2018-11-06/03 - Samostatnému advokátovi/advokátce nabízím podnájem ve sdílené kanceláři ve Vyškově včetně spolupráce na  případech advokátní kanceláře zaměřené na generální praxi. V případě zájmu mě prosím kontaktujte: Mgr. Helena Koudelková, tel. 603 309 760, akkkoudelkova@email.cz.

2018-11-04/01 - Nabízím podnájem v nové sdílené kanceláři, k dispozici společná jednací místnost, kuchyňka, wifi, balkon, WC, kompletně zařízené, nové, na Praze 7, v blízkosti Strossmayerova náměstí a Veletržního paláce (3 min. od stanice metra Vltavská). Kontakt: Mgr. Blanka Müller, 722 230 312, office@blanka-mueller.cz

2018-11-02/01 - Mezinárodní advokátní kancelář WEIL, GOTSHAL & MANGES nabízí pracovní příležitosti pro advokáty a advokátní koncipienty. Požadavky na kandidáta:  velmi dobrá znalost platného práva,  motivace k vysokému pracovnímu nasazení, výborná znalost anglického jazyka, předchozí praxe a studijní zkušenosti získané v zahraničí výhodou. Chcete-li získat praktické zkušenosti v oboru, stát se členem týmu renomované mezinárodní advokátní kanceláře a získat nadstandardní finanční ohodnocení, zašlete, prosím průvodní dopis a curriculum vitae v českém a anglickém jazyce. Písemné nabídky s uvedením své kontaktní adresy a telefonního čísla zasílejte na adresu: WEIL, GOTSHAL & MANGES s.r.o. advokátní kancelář, k rukám Kláry Koppové, Křižovnické nám. 193/2, 110 00 Praha 1, tel.: 221 407 300 fax: 221 407 310 nebo emailem: klara.koppova@weil.com.

2018-11-02/02 - Advokátní kancelář Ulrych přijme kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři zaměřené na generální praxi, která poskytne průpravu ve všech činnostech spojených s výkonem samostatné advokacie. Očekávat můžete příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu na Praze 7. Nástup od 1/2019. V případě Vašeho zájmu zasílejte životopis na e-mail: akulrych@akulrych.cz, tel: 605911930.

2018-11-02/03 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2018-11-01/01 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

Přejít na hlavní stránku Zobrazit desktop verzi