Nepřehlédněte!


Veškeré informace k datovým schránkám advokátů ZDE

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2018-04-20/01 - ŠACHTA & ŠPAČEK, advokátní kancelář v.o.s., sídlící na Praze 5, přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Od uchazečů očekáváme samostatnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, příjemné vystupování a znalost anglického jazyka. Předchozí praxe na pozici advokátního koncipienta/koncipientky je předností nikoliv podmínkou. Vaší náplní práce bude zejména příprava a připomínkování smluv v oblasti obchodního a občanského práva, příprava procesních podání, komunikace s klienty a účast na soudních jednáních. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, podporu odborného rozvoje, odpovídající finanční ohodnocení a zajímavé zaměstnanecké benefity. V případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy na e-mailovou adresu: smelikova@saspa.cz.

2018-04-20/02 - Advokátní kancelář KJM legal s.r.o. sídlící v Brně, Hlinky 142a, přijme ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Požadujeme ukončené právnické vzdělání, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, praxi, pečlivost, časovou flexibilitu, dobrou znalost PC, znalost anglického jazyka vítána. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, samostatnou práci s možností získání praxe ve všech oblastech práva. Vaše nabídky spolu s životopisem, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu sekretariat@kjmlegal.cz

2018-04-20/03 - K podnájmu nabízíme pěknou, světlou kancelář o velikosti 24m2 na Smíchově přímo u metra Anděl ve zrekonstruované administrativní budově, kterou lze samostatně uzamknout, se společným zázemím, vybavenou kuchyňkou, službami sdílené recepce v domě, úklidu kanceláří a sdílenými pěkně vybavenými zasedacími místnostmi. Kancelář je zařízena a vybavena vším potřebným ( kancl. nábytek, počítačové LAN rozvody, bohaté osvětlení, klimatizace, stínění oken, EZS atd. a zřídit lze samostané připojení k internetu) a v budově je 24h ostraha a výtah. Lze ji využít i pro několik osob. Parkování na ulici v parkovacích zónách nebo v několika podzemních garážích okolních objektů. Případná spolupráce možná. Celková cena 14.500,- Kč/měs. včetně podílu na službách a zálohách na energie. Mgr. Tomáš Láznička - Advokátní kancelář, mobil : 603 861 776, email : tomaslaznicka@tl-ak.cz

2018-04-20/04 - DAVID & MACEK, advokátní kancelář, s.r.o.  hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici STUDENT/KA. Nabízíme zajímavou práci pro české i zahraniční klienty, uplatnění napříč oblastmi práva, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu, ohodnocení dle schopností. Očekáváme studenta/ku 4 – 5. ročníku právnické fakulty, odpovídající úroveň právního myšlení, výbornou znalost anglického jazyka, loajalitu a ochotu na sobě pracovat, smysl pro humor. Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě Vašeho zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na e-mail: kariera@david-macek.cz   Za Vaše nabídky děkujeme.

2018-04-20/05 - DAVID & MACEK, advokátní kancelář, s.r.o.  hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Nabízíme zajímavou práci pro české i zahraniční klienty, uplatnění napříč oblastmi práva, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu, ohodnocení dle schopností. Očekáváme výbornou znalost platného práva, výbornou znalost anglického jazyka, loajalitu a ochotu na sobě pracovat, smysl pro humor. Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě Vašeho zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na e-mail: kariera@david-macek.cz  Za Vaše nabídky děkujeme.

2018-04-20/06 - DAVID & MACEK, advokátní kancelář, s.r.o. hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁT / ADVOKÁTKA. Nabízíme: zajímavou práci pro české i zahraniční klienty; příjemné pracovní prostředí; přímou spolupráci s partnery kanceláře; možnost profesního růstu; ohodnocení dle schopností. Očekáváme: výbornou znalost platného práva; odpovídající úroveň právního myšlení; výbornou znalost anglického jazyka; loajalitu a ochotu na sobě pracovat; smysl pro humor. V případě zájmu zašlete, prosím, Váš životopis v českém a anglickém jazyce na e-mailovou adresu kariera@david-macek.cz. Za Vaše nabídky děkujeme.

2018-04-19/01 - Advokátní kancelář se sídlem ve Frýdku-Místku přijme do svého pracovního týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KU. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo, schopnost rychle se orientovat v problému, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, samostatnost, znalost práce na PC (MS Office), řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme: služební automobil i k soukromým účelům a stravenky. Nástup možný od 1.8.2018 nebo dle dohody. V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu: rajecka@advokati-cz.com.

2018-04-19/02 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2018-04-18/01 - Zavedená advokátní kancelář na Praze 2 hledá  do svého týmu koncipienta/koncipientku. Je vhodné i pro absolventy či končící studenty.  Žadatel by měl být schopen komunikace v A a N a měl by mít řidičský průkaz. Požadujeme pečlivý a odpovědný přístup, chuť se dále učit. Vykonáváme generální praxi, zastupujeme před soudy, píšeme stanoviska, zpracováváme různé analýzy.  Nabízíme zajímavou a různorodou práci, možnost profesního růstu, individuální přístup, odpovídající ohodnocení a časovou flexibilitu. Nástup možný ihned. Životopis zasílejte na adresu info@ak-hulmak.cz.

2018-04-17/01 - Advokátní kancelář JURÁŇ se zaměřením na obvyklé i méně časté právní specializace (medicínské právo, dopravní právo, ochrana osobních údajů) hledá na pobočku v Blansku kolegu/kolegyni na pozici advokátní koncipient/ka. Nabízíme: rozmanitou praxi, pravidelnou účast u soudních jednání, práci přímo s klienty, aktivní úlohu školitele při přípravě koncipienta na advokátní ZK, 5 týdnů dovolené, sick days. Očekáváme: ochotu soustavně se vzdělávat, výborný písemný projev, příjemné a přátelské vystupování, zodpovědnost a loajalitu, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), dobrou znalost práce na PC (ASPI, MS Office). CV zasílejte na office@advokat-juran.cz. Vhodné pro absolventy, již nyní se mohou hlásit i budoucí absolventi s termínem ukončení studia jaro/léto 2018.

2018-04-17/02 - Advokátní kancelář DAJBYCH & JÍRA, s.r.o. přijme do svého týmu koncipienta/koncipientku. Požadujeme: ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo – nejlépe absolvent i bez praxe; uživatelskou znalost obsluhy PC, pracovní nasazení, slušné a loajální vystupování, odpovědný přístup k práci, samostatnost při řešení úkolů a schopnost efektivně pracovat v týmu. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií na e-mailovou adresu: dana.tuhackova@akdj.cz

2018-04-17/03 - Advokátní kancelář DAJBYCH & JÍRA, s.r.o. přijme na plný úvazek do svého týmu asistentku. Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, samostatnost a časovou flexibilitu, znalost PC, znalost cizích jazyků výhodou.Náplní práce: administrativní podpora a zajišťování plynulého chodu kanceláře, provádění jednoduchých právních úkonů, komunikace s úřady, pochůzky, příprava podkladů, fakturace apod. Pracoviště: Praha - Vinohradská.Životopis + foto zasílejte na: dana.tuhackova@akdj.cz

2018-04-17/04 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme příjemné pracovní prostřední v centru Prahy/v centru Chomutova, přátelský kolektiv, dobré finanční ohodnocení a další benefity, kvalitní přípravu na advokátní zkoušky. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2018-04-16/01 - Advokátní kancelář VOLF a partneři se sídlem na Andělu přijme do svých řad nového kolegu či kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT. Naše kancelář má všeobecné zaměření a kandidátům na inzerovanou pozici tedy nabízí získání praktických znalostí a zkušeností v různých oblastech práva, což je důležitým předpokladem pro úspěšné složení advokátní zkoušky. V rámci praxe v naší kanceláři si vyzkoušíte nejen práci v kanceláři, ale i účast u soudních jednání, jednání s úřady, klienty ve výkonu vazby/TOS. Zkrátka - získáte široké spektrum dovedností. Od uchazeče očekáváme výborné právní znalosti a schopnost je aplikovat v praxi, skutečný zájem o práci v advokacii, spolehlivost, zodpovědný a aktivní přístup k řešení pracovních úkolů, přátelskou povahu, loajální a vstřícný přístup ke kanceláři i klientům. Nástup od 1.5.2018. Své životopisy, prosím, zasílejte na adresu michala.zlevska@akvolf.cz.

2018-04-15/01 - Advokátní kancelář Praha 2 hledá koncipienta/koncipientku. Naučíte se generální praxi, budete chodit k soudu, na výslechy, na jednání s klienty, ale také psát smlouvy a hledat řešení. Nabízíme časovou flexibilitu, nevyžadujeme přesčasy. Hledáme pohodového kolegu nebo kolegyni s chutí přemýšlet, učit se a dlouhodobě spolupracovat. Nutná ochota pracovat s  klienty-cizinci. Životopisy zasílejte k rukám JUDr. Pavlíny Vanické na vanicka@va-legal.cz.        

2018-04-13/01 - Advokátní kancelář Petrů & Duriš, se sídlem Praha 5, ul. Pavla Švandy ze Semčic 850/7 hledá do svého týmu advokátního koncipienta či advokátní koncipientku. Bližší informace o naší kanceláři najdete na internetových stránkách  www.akpedu.cz. Požadujeme kladný přístup k jednotlivým právním odvětvím a životní i profesní optimismus. Poskytujeme různorodé právní služby (zejména v oblasti občanského, rodinného, pracovního, obchodního, správního a trestního práva). Nabízíme zejména Váš odborný rozvoj v těchto právních odvětvích (v praktické i teoretické rovině), stejně tak jako příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv (jsme tři advokáti a asistentka). Nástup možný ihned. V případě zájmu kontaktujte JUDr. Pavla Duriše, tel. 777 967 303, email: duris@akpedu.cz.

2018-04-13/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-04-13/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2018-04-13/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-04-13/05 - Advokátní kancelář PADĚRA, RADA & PARTNEŘI s.r.o. hledá pro kancelář v Pardubicích studenta 3. až 5. ročníku právnické fakulty, a to na dlouhodobou spolupráci převážně s právní agendou, náplň práce je velmi obdobná juniorní koncipientské pozici. Nabízíme zajímavou práci v různých právních oblastech, příjemné pracovní prostředí a motivující finanční ohodnocení. Pracovní doba dle dohody. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete prosím své nabídky se strukturovaným životopisem na adresu info@akprp.cz.

2018-04-13/06 - Hledáme do svého týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Požadujeme schopnost pracovat v týmu i samostatně, spolehlivost a pečlivost, dobrou znalost českého jazyka, uživatelskou znalost PC a chuť pracovat. Nabízíme generální praxi, příjemné pracovní prostředí ve středně velké kanceláři v centru Prahy a ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Předchozí zkušenosti v advokacii a AJ vítány. Nabídky s životopisem zasílejte, prosím, na e-mail: sekretariat@ak-sladek.cz .

2018-04-13/07 - Advokátní kancelář JUDr. Josefa Biňovce se sídlem v Praze 7 na Strossmayerově náměstí hledá nového advokátního koncipienta či advokátní koncipientku. Kancelář provozuje generální praxi. Zvláštní specializací kanceláře je vymáhání majetkové a nemajetkové újmy na zdraví z dopravních nehod, vymáhání náhrady škody z pracovních úrazů a nemocí z povolání, obhajoba obviněných z trestných činů, obhajoba obviněných z přestupků v dopravě, soudní spory s komerčními pojišťovnami o pojistná plnění z různých pojištění. Uchazeč musí počítat s častou účastí na soudních jednáních, na jednáních u městských úřadů, u Policie ČR, ve věznicích apod., a to i mimo Prahu. Na počátku koncipientské praxe je koncipient veden školitelem advokátem či kolegy z kanceláře a účastní se různých jednání jako pozorovatel. Později pracuje samostatně s tím, že hotové podání je vždy před odesláním zkontrolováno školitelem advokátem. Před účastí u soudu či jiných úřadů je s koncipientem podrobně probrána taktika postupu. Výhodou oproti jiným advokátním kancelářím je, že není požadována práce přesčas a dále vstřícnost při potřebě uvolnění z práce z osobních či zdravotních důvodů apod. Navíc všichni dosavadní koncipienti uspěli při skládání advokátních zkoušek napoprvé. Nástup možný ihned i později. Své životopisy zasílejte na e-mail: binovec@binovec.cz

2018-04-13/08 - K podnájmu nabízíme pěknou, světlou kancelář o velikosti 24m2 na Smíchově přímo u metra Anděl ve zrekonstruované administrativní budově, kterou lze samostatně uzamknout, se společným zázemím, vybavenou kuchyňkou, službami sdílené recepce v domě, úklidu kanceláří a sdílenými pěkně vybavenými zasedacími místnostmi. Kancelář je zařízena a vybavena vším potřebným ( kancl. nábytek, počítačové LAN rozvody, bohaté osvětlení, klimatizace, stínění oken, EZS atd. a zřídit lze samostané připojení k internetu) a v budově je 24h ostraha a výtah. Lze ji využít i pro několik osob. Parkování na ulici v parkovacích zónách nebo v několika podzemních garážích okolních objektů. Případná spolupráce možná. Celková cena 14.500,- Kč/měs. včetně podílu na službách a zálohách na energie. Mgr. Tomáš Láznička - Advokátní kancelář, mobil : 603 861 776, email : tomaslaznicka@tl-ak.cz

2018-04-12/01 - Advokátní kancelář JUDr. Michala Zemana, se sídlem Navrátilova 664/10, 110 00 Praha 1, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/ ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKU. Advokátní kancelář se zabývá generální praxí, včetně práva trestního. Výhodou je znalost anglického nebo německého jazyka. Z naší strany nabízíme příjemné pracovní prostředí, zajímavou a pestrou práci a individuální přístup. Strukturovaný životopis v ČJ zasílejte na email zeman@advokacie24.cz. Michal Zeman

2018-04-12/02 - Staňte se součástí týmu moderní advokátní a mediační kanceláře Purkyt & Co. se sídlem na Andělu v Praze 5. Hledáme advokátního koncipienta/ku s cílem zdokonalit sebe a zároveň posouvat dopředu i naši kancelář.Mzda v rozsahu od 25.000 do 38.000,-Kc, dle Vašich schopností a zkušeností.Nabízíme dlouhodobou perspektivu, příjemné pracovní prostředí s mladým kolektivem, nadstandardní bonusové ohodnocení dle vykonané práce,  možnost rozvoje v rámci nových právních oborů, Perfektní dopravní dostupnost - Praha 5 Anděl.Požadujeme vynikající úroveň českého práva se zaměřením na oblast komerčního práva, fúzí, akvizic a privátních projektů. Nové nápady, loajalita a vstřícnost je v tomto směru samozřejmostí. Očekáváme dobrou znalost anglického jazyka, profesionální vystupování, flexibilitu a důslednost.Své životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte na emailovou adresu: office@purkyt.cz. www.purkyt.cz

2018-04-12/03 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2018-04-12/04 - KROUPAHELÁN advokátní kancelář, s.r.o., se sídlem v Brně rozšiřuje svůj tým. Hledáme STUDENTY 4.-5. ROČNÍKU PRF a ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTY. Termín nástupu dohodou. Naše specializace: GDPR, duševní vlastnictví, veřejné zakázky, IT/ICT a softwarové právo, nemovitosti, e-commerce, fúze a akvizice. „Nemusíš být nutně expert, ale měl by ses umět rychle zorientovat, dávat si věci dohromady a mít chuť se neustále učit novým věcem. Ačkoliv nejsme mezinárodní kancelář, angličtina se Ti bude u nás hodit. Strategické nebo analytické myšlení, talent spojovat si různé věci a schopnost se rychle učit budou Tvojí výhodou.“ Více informací o kanceláři: www.kroupahelan.cz. Těšíme se na Tvůj životopis! Zašli jej prosím na kancelar@kroupahelan.cz.

2018-04-11/01 - Malá advokátní kancelář se zaměřením na zahraniční klientelu příjme do svého týmu studenta právnické fakulty na pozici advokátního asistenta. Náplní práce bude kromě administrativní výpomoci, příprava právních dokumentů a to nejen těch jednodušších, komunikace s klienty i úřady, přípravy rešerší nejen právního charakteru ale souvisejících i se skutkovým stavem případů. Nabízíme práci v komorním kolektivu spočívající v úzké spolupráci s advokátem na jednotlivých případech a možnosti poznat chod advokátní kanceláře od A do Z. Požadujeme pracovní nasazení a zájem o to učit se novým věcem, schopnost dohovořít se německým jazykem. Životopisy zasílejte na adresu: info@cunningham.cz. Nástup možný ihned. Pracovní doba dle dohody.

2018-04-11/02 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá nového kolegu / kolegyni ADVOKÁTA/ ADVOKÁTKU do týmu specializovaného na zdravotnické právo. Výborná znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou. Nabízíme práci v příjemném a mladém kolektivu a odpovídající finanční ohodnocení. Rozsah práce a počátek spolupráce dohodou. V případě zájmu zasílejte své CV na emailovou adresu: andrea.koprivova@akdap.cz.

2018-04-10/01 - Advokátní kancelář Vych & Partners, s.r.o. se sídlem v centru Prahy přijme do svého mladého týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Požadujeme:  AJ či NJ (další jazyky výhodou), znalost práce na PC (MS Word, Excel), odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, profesionální vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu. Praxe výhodou. Nabízíme: dlouhodobou spolupráci, možnost dalšího profesního růstu a seberealizace, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis v českém a anglickém/německém jazyce + motivační dopis na adresu petra.cihlarova@ak-vych.cz

2018-04-10/02 - Zavedená advokátní kancelář advokáta JUDr. Jana Szewczyka, přijme do svého týmu koncipienta/tku s praxí. Nabízíme: zajímavou práci pro mezinárodní i českou klientelu, mladý pracovní kolektiv, možnost profesního růstu, finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům a motivační finanční ohodnocení. Požadujeme: vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, aktivní přístup, schopnost týmové práce, vysokou úroveň odborných znalostí, znalost AJ, NJ nebo případně RJ slovem i písmem, flexibilitu a dlouhodobý zájem o práci v advokacii. V případě Vašeho zájmu zašlete e-mailem svůj životopis v českém a anglickém jazyce Mgr. Janě Kaiserové, info@jsak.cz, JUDr. Jan Szewczyk, advokátní kancelář, Kaprova 11, 110 00 Praha 1,Tel: 777 737 881, www.jsak.cz

2018-04-09/01 - Nabízím přenechat kolegovi  advokátovi či  kolegyni advokátce  jednu  místnost v prostorách mé advokátní kanceláře ve 2. patře budovy na adrese Muchova 1, 160 00 Praha 6, v blízkosti stanice metra Hradčanská. K dispozici telefonní spojení, připojení na internet a příslušenství kanceláře. Možnost vzájemné spolupráce. Cena dle dohody. Kontakt: JUDr. Jaromír Krutílek, tel. 603 514 494, j.krutilek@akrk.cz.

2018-04-09/02 - Advokátní kancelář Arrows advokátní kancelář s. r. o. se sídlem v Praze, přijme do svého týmu pro pobočku v Olomouci koncipienta/tku. Nabízíme stálý pracovní poměr bez přesčasů s pravidelně rozloženou pracovní dobou. Práci s možností konzultací se zkušenějšími kolegy, samostatnou komunikaci s klienty a práci na jejich projektech. Možnost kariérního postupu. Nadprůměrné finanční ohodnocení. Požadujeme splnění zákonných podmínek pro výkon povolání advokátního koncipienta. Zájem učit se praktické postupy uplatňování práva v advokátní kanceláři, schopnost pracovat samostatně i v týmu. Znalost angličtiny aktivně, další jazyk výhodou. Praxe výhodou. V případě Vašeho zájmu zašlete e-mailem svůj strukturovaný životopis na stehlik@arws.cz

2018-04-09/03 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 1-2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat.  V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2018-04-09/04 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního ADVOKÁTA. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2018-04-06/01 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2018-04-06/02 - Advokátní kancelář JUDr. Josefa Biňovce se sídlem v Praze 7 na Strossmayerově náměstí hledá nového advokátního koncipienta či advokátní koncipientku. Kancelář provozuje generální praxi. Zvláštní specializací kanceláře je vymáhání majetkové a nemajetkové újmy na zdraví z dopravních nehod, vymáhání náhrady škody z pracovních úrazů a nemocí z povolání, obhajoba obviněných z trestných činů, obhajoba obviněných z přestupků v dopravě, soudní spory s komerčními pojišťovnami o pojistná plnění z různých pojištění. Uchazeč musí počítat s častou účastí na soudních jednáních, na jednáních u městských úřadů, u Policie ČR, ve věznicích apod., a to i mimo Prahu. Na počátku koncipientské praxe je koncipient veden školitelem advokátem či kolegy z kanceláře a účastní se různých jednání jako pozorovatel. Později pracuje samostatně s tím, že hotové podání je vždy před odesláním zkontrolováno školitelem advokátem. Před účastí u soudu či jiných úřadů je s koncipientem podrobně probrána taktika postupu. Výhodou oproti jiným advokátním kancelářím je, že není požadována práce přesčas a dále vstřícnost při potřebě uvolnění z práce z osobních či zdravotních důvodů apod. Navíc všichni dosavadní koncipienti uspěli při skládání advokátních zkoušek napoprvé. Nástup možný ihned i později. Své životopisy zasílejte na e-mail: binovec@binovec.cz

2018-04-06/03 - Advokátní kancelář JUDr. Josef Čech a JUDr. Svatopluk Bunda v centru Ústí nad Labem, poskytující komplexní právní služby, se zaměřením zejména na trestní, občanské, rodinné a správní právo, hledá nového perspektivního kolegu – advokáta/advokátku  s dobrými znalostmi a alespoň s minimální praxí a zkušenostmi v oborech trestního, občanského, rodinného, pracovního, správního a obchodního práva. Požadujeme samostatnost, pečlivost, komunikativnost  a odpovědný přístup k práci, nabízíme předání bohatých odborných a praktických zkušeností, zajímavou a rozmanitou práci  v malém přátelském pracovním kolektivu, Znalost anglického či německého jazyka vítána. V případě Vašeho zájmu, prosíme, zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu judr.cech@volny.cz nebo na adresu advokátní kanceláře JUDr. Josef Čech  a  JUDr. Svatopluk Bunda, Mírové nám. 35, 400 01 Ústí nad Labem. Kontaktní telefony 724048515,475220352

2018-04-05/01 - M Legal s.r.o., advokátní kancelář, se sídlem U Sirkárny 467/2A, 370 04 České Budějovice, přijme do své rozvíjející se advokátní kanceláře advokátního koncipienta / advokátní koncipientku (i studenta / studentku 5. ročníku) na částečný či plný úvazek se znalostí německého jazyka a ochotou učit se dalším věcem. Nabízíme zázemí dlouhodobě fungující kanceláře, účast na českých i zahraničních kauzách, spolupráci s rakouskými advokáty, odpovídající plat a rozvoj zkušeností. Zájemci nechť zašlou svůj strukturovaný životopis s krátkým motivačním dopisem v českém jazyce na e-mail: sekretariat@majchrak.cz.

2018-04-05/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme příjemné pracovní prostřední, přátelský kolektiv, odpovídající finanční ohodnocení a další benefity. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2018-04-05/03 - Zavedená mezinárodní advokátní kancelář MATAS & PARTNER, s.r.o. se sídlem v centru Prahy příjme koncipienta/koncipientku do svého týmu. Co očekáváme: odpovídající znalost platného práva, schopnost konstruktivního myšlení, týmovou práci a motivaci učit se novým věcem, pracovat na osobním rozvoji. Znalost německého jazyka výhodou. Nabízíme zajímavou, vysoce odbornou kreativní právní práci s přeshraničním přesahem pro významnou tuzemskou i mezinárodní klientelu, každodenní práci s německými advokáty a s tím související možnost získat hluboké vědomosti z oblasti německého práva, možnost se zdokonalit v německém jazyce, profesní růst a možnost dalšího vzděláváním. Nabízíme rovněž adekvátní finanční ohodnocení. Případné zájemkyně a případní zájemci nechť nás kontaktují na robert.matas@ak-matas.com, kdy k průvodnímu dopisu připojí rovněž životopis v českém, anglickém či německém jazyce.

2018-04-05/04 - Zavedená mezinárodní advokátní kancelář MATAS & PARTNER, s.r.o. se sídlem v centru Prahy příjme studenty do svého týmu. Hledáme studentky a studenty právnických fakult 3., 4. a 5. ročníku s odpovídající znalostí platného práva, schopností konstruktivního myšlení, týmové práce a motivací učit se novým věcem, pracovat na osobním rozvoji a touhou seberealizovat se v oblasti advokacie. Znalost německého jazyka výhodou. Nabízíme zajímavou, vysoce odbornou kreativní právní práci s přeshraničním přesahem pro významnou tuzemskou i mezinárodní klientelu, každodenní práci s německými advokáty a s tím související možnost získat hluboké vědomosti z oblasti německého práva, možnost se zdokonalit v německém jazyce, profesní růst a možnost dalšího vzděláváním. Nabízíme rovněž adekvátní finanční ohodnocení. Co se týče pracovní doby, rádi přijmeme studentku či studenta pro rozsah poloviny týdenního pracovního úvazku, jiný rozsah pracovní doby je možné domluvit. V případě oboustranného zájmu rádi uvítáme dlouhodobou spolupráci v podobě následné koncipientské praxe. Případné zájemkyně a případní zájemci nechť nás kontaktují na robert.matas@ak-matas.com, kdy k průvodnímu dopisu připojí rovněž životopis v českém, anglickém či německém jazyce.

2018-04-05/05 - ARROWS, advokátní kancelář (Dříve DOHNAL PERTOT SLANINA, LEGALCOM A HSL LEGAL) hledá vedoucího advokáta do Prahy. Hledáme člověka, který bude mít 90.000,- Kč měsíčně s dalšími výraznými složkami odměny vázanými na jeho manažerský výkon. Tzn. hledáme advokáta - manažera, který ví co chce, který se při splnění podmínek může stát partnerem. Naším člověkem je ten, kdo bude organizačně vést cca 10 dalších právníků. V řídícím týmu bude přímo s vedoucími advokáty ostatních poboček a partnery a bude aplikovat dohodnuté postupy a provádět jejich zlepšování. Je to osoba, která bude mít zásadní vliv na všech 70 členů celé poradenské skupiny. Obsahem práce je managing právníků pražské kanceláře, pravidelná kontrola a reporting týmu, konzultace a metodické vedení vybraných případů s ostatními právníky a další. Očekáváme manažerské dovednosti, praxi advokáta minimálně 3 roky, schopnost vést tým a zadávat a dotahovat úkoly.Uchazeče prosím o kontakt na dohnal@arws.cz

2018-04-05/06 - FIALOVÁ ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ sídlící v Praze na Vinohradech přijme do svého týmu ADVOKÁTA/ADVOKÁTKU - ADVOKÁTNÍHO KONCIPENTA/KONCIPIENTKU s výbornou znalostí anglického jazyka a zájmem o platné právo. Přivítáme zejména ochotu dále prohlubovat svou odbornost, profesionální přístup, pečlivost, samostatnost, argumentační zdatnost. Znalost německého jazyka výhodou. Nabízíme dlouhodobé působení ve stabilním a příjemném prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře; zajímavou a různorodou práci, obzvlášť se zaměřením na korporátní právo, mediální právo, problematiku ochranných známek, ochranu osobních údajů, GDPR aj.; příležitost pracovat pro prestižní českou a zahraniční klientelu; nadstandardní finanční ohodnocení; možnost odborného a profesního růstu; občerstvení na pracovišti a 5 týdnů dovolené. Nástup dle dohody. V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na tel.: 225 341 414, popřípadě na e-mail: info@fialova-ak.cz, kam můžete rovněž zasílat svůj strukturovaný životopis. Více informací o naší kanceláři naleznete na www.fialova-ak.cz.

2018-04-04/01 - AK Petrásek & Slepička se sídlem na Palackého ulici nedaleko Václavského náměstí hledá absolventa právnické fakulty na pozici advokátní koncipient/ka. Naše kancelář se primárně zabývá insolvenčním právem, jelikož úzce spolupracujeme s kanceláří insolvenčního správce. Nabídka je tak vhodná i pro absolventy, kteří v budoucnu uvažují o pozici insolvenčního správce a potřebují získat nutné zkušenosti. Mimo to je možné získat praxi např. ze sportovního nebo trestního práva. Nástup možný ihned nebo dle dohody – konec semestru, absolvování státnic apod. V případě zájmu zašlete své CV do 30. 4. 2018 na adresu hreben@insolvencnispolecnost.cz.

2018-04-03/01 - Advokátní koncipient. Staňte se součástí týmu moderní advokátní a mediační kanceláře Purkyt & Co. se sídlem na Andělu v Praze 5. Hledáme advokátního koncipienta/ku s cílem zdokonalit sebe a zároveň posouvat dopředu i naši kancelář. Mzda v rozsahu od 25.000 do 38.000,-Kc, dle Vašich schopností a zkušeností. Nabízíme dlouhodobou perspektivu, příjemné pracovní prostředí s mladým kolektivem, nadstandardní bonusové ohodnocení dle vykonané práce,  možnost rozvoje v rámci nových právních oborů, Perfektní dopravní dostupnost - Praha 5 Anděl. Požadujeme vynikající úroveň českého práva se zaměřením na oblast komerčního práva, fúzí, akvizic a privátních projektů. Nové nápady, loajalita a vstřícnost je v tomto směru samozřejmostí. Očekáváme dobrou znalost anglického jazyka, profesionální vystupování, flexibilitu a důslednost. Své životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte na emailovou adresu: office@purkyt.cz. www.purkyt.cz

2018-04-02/01 - Advokátní kancelář JUDr. Marcely Neuwirthové s kancelářemi v Ostravě a Havířově přijme do svého týmu advokátní koncipienty/ky a právní praktikanty - studenty právnické fakulty . Požadujeme analytické myšlení, samostatnost, pracovní nasazení.   Nabízíme všestranou generální praxi, velmi dobré finanční ohodnocení, firemní benefity, služební automobil k využití i k soukromému použití, příjemné pracovní prostředí. Životopisy zasílejte na info@akneuwirthova.cz.

2018-03-29/01 - Zavedená advokátní kancelář advokáta JUDr. Jana Szewczyka, přijme do svého týmu koncipienta/tku s praxí. Nabízíme: zajímavou práci pro mezinárodní i českou klientelu, mladý pracovní kolektiv, možnost profesního růstu a finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Požadujeme: vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, aktivní přístup, schopnost týmové práce, vysokou úroveň odborných znalostí, znalost AJ, NJ nebo případně RJ slovem i písmem, flexibilitu a dlouhodobý zájem o práci v advokacii. V případě Vašeho zájmu zašlete e-mailem svůj životopis v českém a anglickém jazyce Mgr. Janě Kaiserové, info@jsak.cz, JUDr. Jan Szewczyk, advokátní kancelář, Kaprova 11, 110 00 Praha 1,Tel: 777 737 881, www.jsak.cz

2018-03-29/02 - Advokátní kancelář Coufalová & Kubíková s.r.o.,  se sídlem v Brně,  přijme do svého týmu  praktikanty  z řad studentů právnické fakulty. Nabízíme dobré zázemí zavedené advokátní kanceláře. Životopisy, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu: ak@advokatkybrno.cz, tel: 541 219 135. www.advokatkybrno.cz

2018-03-29/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-03-29/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2018-03-29/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-03-28/01 - Advokátní kancelář Kříž a partneři s. r. o., působící v Praze a poskytující komplexní právní služby české i zahraniční klientele více než 25 let, hledá do svého týmu: advokátní koncipienty či advokátní koncipientky, studenty či studentky (3. – 5. ročníku). Požadujeme: odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání; AJ či NJ (další jazyky výhodou). Zájem o oblast ochrany osobních údajů a GDPR je vítána. Nabízíme: odborný profesní rozvoj pod dohledem zkušených advokátů v praktické i teoretické rovině; možnost aktivní spolupráce na zajímavých kauzách; přátelský pracovní kolektiv; práci v reprezentativním pracovním prostředí; možnost účasti na společenských akcích kanceláře. Platové ohodnocení na základě pracovních výsledků. Nástup možný ihned. V případě zájmu kontaktujte asistentku kanceláře Markétu Bláhovou, tel.: +420 224 819 336, email: marketa.blahova@ak-kp.cz   

2018-03-28/02 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 1-2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat.  V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2018-03-28/03 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního ADVOKÁTA. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2018-03-28/04 - Zavedená advokátní kancelář se sídlem ve Zlíně, zabývající se převážně obchodním a občanským právem, nabízí místo koncipienta / koncipientky se zájmem o obor. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí, v mladém kolektivu. Požadujeme preciznost, schopnost samostatného uvažování, časovou flexibilitu, znalost práce na PC (Word, Excel, ASPI, CODEXIS), řidičský průkaz skupiny B, znalost AJ nebo NJ. Praxe vítána, nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis i s dosavadní praxí na emailovou adresu: sekretariat@strakosova.cz

2018-03-27/01 - Advokátní kancelář KAVINEK & partneři, v.o.s. nabízí kolegovi/kolegům podnájem kanceláře o rozloze 14,61 m2  v Praze 1, v těsné blízkosti stanice metra náměstí Republiky. Místnost je kompletně zařízena novějším nábytkem, k dispozici je rovněž zasedací prostor pro jednání s klienty, připojení k internetu je k dispozici. Parkování je možné v OD Kotva či OD Palladium.  Možnost umístnění sídla je samozřejmostí. Po dohodě možno využívat též zasedací místnost a kapacitu sekretariátu.  Cena 6.000,-Kč měsíčně (zahrnuje též služby).  V případě zájmu nás prosím kontaktujte na mailu akkavinek@akkavinek.cz, či na tel. 604 263 275.

2018-03-27/02 - Advokátní kancelář Pečený, Fučík, Langer příjme právníka pro specializaci na IT a ICT právo. Požadujeme: minimálně 1 rok praxe, znalost IT a ICT práva a ochrany osobních údajů, zejména autorského zákona, zákona o kybernetické bezpečnosti,  nařízení eIDAS a nařízení GDPR, samostatnost. Prosím o zaslání motivačního dopisu a životopisu s na e-mailovou adresu: fucik@akpeceny.cz

2018-03-27/03 - Z/C/H Legal v.o.s., advokátní kancelář (www.zchlegal.cz) se sídlem v PRAZE 1, hledá do svého týmu student(k)y 3. až 5. ročníku právnické fakulty na pozici PRÁVNÍ ASISTENT/-KA.Pracovní náplň: podpora právníkům, příprava jednodušších právních dokumentů, účast na soudních jednáních, rešerše, kompletace smluv, překlady z a do německého, příp. anglického jazyka, vyřizování různých záležitostí na úřadech, občasné pochůzky.Požadujeme: uživatelské znalosti práce s PC a MS OFFICE, práci minimálně 2 dny v týdnu, znalost anglického a/nebo německého jazyka výhodou. Nabízíme: odměna 150-180 CZK/hod (dle délky praxe a jazykových znalostí), možnost poznat fungování advokátní kanceláře, firemní kurzy anglického a německého jazyka, stravenky v hodnotě 100 CZK, firemní fitness, pravidelná interní i externí školení, přátelský kolektiv, perspektivu nabídky koncipientské pozice po ukončení právnické fakulty.V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš životopis v českém a příp. německém a/nebo anglickém jazyce na e-mail jana.hladka@zchlegal.cz.
   
2018-03-27/04 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2018-03-27/05 - Advokátní kancelář Bedrna a spoleníci se sídlem v Praze, Dejvicích hledá spolupracovníka z řad advokátů/tek, a to i začínajících. Jsme kancelář zaměřená zejména na občanské a korporátní právo a hledáme adokáta, který by nám pomohl s narůstající agendou. Advokátní kancelář Bedrna a společníci Mgr.Michal Bedrna tel.233331648 e-mail: michal.bedrna@bedrna.cz

2018-03-26/01 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy se zaměřením na zahraniční investice, korporátní, občanské a autorské právo, přijme advokátního koncipienta s koncipientskou praxí alespoň 1 rok a výbornou znalostí angličtiny. Datum nástupu od 01.05.2018. Strukturovaný životopis s kontaktem prosím zasílejte na ppadvokat@ppadvokat.com.

2018-03-26/02 - Advokátní kancelář JUDr. Pavel BERGER, se sídlem v Praze hledá právníka na pozici advokátní koncipient/ka či na pozici spolupracujícího advokáta. Požadujeme vysoké pracovní nasazení a flexibilitu, schopnost týmové práce a loajalitu. Poskytujeme právní služby ve všech právních oblastech, včetně činnosti insolvenčního správce. Bližší informaci o nás naleznete na www.akberger.cz. Svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem zasílejte na berger@akberger.cz.

2018-03-23/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze 2 ( www.akpartik.cz ), provozující generální praxi se zaměřením na občanské, obchodní i trestní právo a právo nemovitostí, přijme advokátního koncipienta/koncipientku nebo spolupracujícího advokáta/advokátku. Alespoň roční koncipientská praxe výhodou. Nabízíme dostatek zajímavé a pestré práce v příjemném pracovním prostředí v širším centru Prahy, umožňující mimo jiné i kvalitní přípravu na advokátní zkoušky a rozvoj právních znalostí a zkušeností. Nástup možný od 15.4.2018. V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: m.partik@akpartik.cz

2018-03-23/02 - K podnájmu nabízíme pěknou, světlou kancelář o velikosti 24m2 na Smíchově přímo u metra Anděl ve zrekonstruované administrativní budově, kterou lze samostatně uzamknout, se společným zázemím, vybavenou kuchyňkou, službami sdílené recepce v domě, úklidu kanceláří a sdílenými pěkně vybavenými zasedacími místnostmi. Kancelář je zařízena a vybavena vším potřebným ( kancl. nábytek, počítačové LAN rozvody, bohaté osvětlení, klimatizace, stínění oken, EZS atd. a zřídit lze samostané připojení k internetu) a v budově je 24h ostraha a výtah. Lze ji využít i pro několik osob. Parkování na ulici v parkovacích zónách nebo v několika podzemních garážích okolních objektů. Případná spolupráce možná. Celková cena 14.500,- Kč/měs. včetně podílu na službách a zálohách na energie. Mgr. Tomáš Láznička - Advokátní kancelář, mobil : 603 861 776, email : tomaslaznicka@tl-ak.cz

2018-03-22/01 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2018-03-22/02 - Máš chuť se toho hodně naučit? Chceš pracovat v kanceláři, kde se dělá skutečná advokacie? U nás není chození k soudu sváteční událostí, ba naopak! Žaloby, vyjádření, stížnosti, odvolání, dovolání v civilu i trestu jsou pracovní náplní téměř na denní bázi, jako praxe pro advokátní zkoušky naprosto ideální záležitost! A jako bonus můžeme nabídnout občasnou návštěvu basy, CPZ nebo účast při domovní prohlídce (PS: policie se nebojíme!). Pokud bys chtěl/a koncipientit u nás a máš ukončené studium / nebo si myslíš, že ho v blízké době dokončíš, pošli nám do Advokátní kanceláře Kaiser svůj životopis v českém jazyce na adresu kaiser@akk.cz. Těšíme se na případné osobní setkání, kam si nezapomeň přibalit úsměv :-) Plat: dle dohody Místo: AK Kaiser, Havlíčkova 15, Praha 1 Kontaktní osoba: Lucie Tomanová, email: kaiser@akk.cz, tel:296332860/62 Datum možného nástupu: dle dohody Úvazek: plný

2018-03-20/01 - Advokátní kancelář Vych & Partners, s.r.o. se sídlem v centru Prahy přijme do svého mladého týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Požadujeme:  AJ či NJ (další jazyky výhodou), znalost práce na PC (MS Word, Excel), odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, profesionální vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu. Praxe výhodou. Nabízíme: dlouhodobou spolupráci, možnost dalšího profesního růstu a seberealizace, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis v českém a anglickém/německém jazyce + motivační dopis na adresu petra.cihlarova@ak-vych.cz

2018-03-20/02 - Zavedená advokátní kancelář se sídlem ve Zlíně, zabývající se převážně obchodním a občanským právem, nabízí místo koncipienta / koncipientky se zájmem o obor. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí, v mladém kolektivu. Požadujeme preciznost, schopnost samostatného uvažování, časovou flexibilitu, znalost práce na PC (Word, Excel, ASPI, CODEXIS), řidičský průkaz skupiny B, znalost AJ nebo NJ. Praxe vítána, nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis i s dosavadní praxí na emailovou adresu: sekretariat@strakosova.cz

2018-03-19/01 - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co., se sídlem na Praze 5, vybírá pro svoji kancelář kandidáta na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA, s širokým přehledem v platném právu. Do našeho týmu hledáme člověka, který má vysokou úroveň odborných znalostí, schopnost samostatné práce, kreativitu při řešení zadání, komunikační schopnosti, je pečlivý a má smysl pro detail. Dále také hledáme kolegu s vysokým pracovním nasazením a časovou flexibilitou. Znalost práce na PC, Word, Excel, ASPI je samozřejmostí. Uvítá Vás tu přátelský pracovní kolektiv, se kterým je radost spolupracovat, samozřejmostí je možnost dalšího profesního růstu a seberealizace, dobré mzdové podmínky. Naše moderní kancelář se nachází v perfektní lokalitě v centru Prahy. Své životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte na emailovou adresu: office@purkyt.cz.   www.purkyt.cz

2018-03-19/02 - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co., přijme do svého týmu studenta/studentku 1. - 4. ročníku právnické fakulty. Požadujeme: uživatelskou znalost MS Office (zejména Word, základy Excelu) a právních informačních systémů (ASPI), výbornou znalost českého jazyka a písemný projev, znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni, pracovitost, pečlivost a spolehlivost, samostatný a pozitivní přístup k práci, dlouhodobou spolupráci, možnost docházet alespoň dva dny v týdnu. Nabízíme: přátelský pracovní kolektiv, možnost odborného růstu v závislosti na schopnostech, flexibilní pracovní dobu (dle školního rozvrhu), dobré finanční ohodnocení, perfektní lokalitu v centru Prahy v moderních prostorách. Popis práce: právní rešerše, pochůzky, psaní jednodušších právních dokumentů (plné moci, přípisy soudům, návrhy), administrativní podpora právnického týmu, formátování dokumentů. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: office@purkyt.cz

2018-03-19/02 - Advokátní kancelář POLVERINI STRNAD přijme studenta na dlouhodobou advokátní praxi s možností další, budoucí spolupráce. Ideálně student 3. ročníku (není však podmínkou), znalost AJ na mírně pokročilé/pokročilé úrovni. Finanční ohodnocení 100 - 120 Kč/h. Rádi přijmeme vaše životopisy na e-mailové adrese office@ak-ps.eu, tel. 224217485

2018-03-16/01 - DAVID & MACEK, advokátní kancelář, s.r.o. hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁT / ADVOKÁTKA. Nabízíme: zajímavou práci pro české i zahraniční klienty; příjemné pracovní prostředí; přímou spolupráci s partnery kanceláře; možnost profesního růstu; ohodnocení dle schopností. Očekáváme: výbornou znalost platného práva; odpovídající úroveň právního myšlení; výbornou znalost anglického jazyka; loajalitu a ochotu na sobě pracovat; smysl pro humor. V případě zájmu zašlete, prosím, Váš životopis v českém a anglickém jazyce na e-mailovou adresu kariera@david-macek.cz. Za Vaše nabídky děkujeme.

2018-03-16/02 - DAVID & MACEK, advokátní kancelář, s.r.o.  hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Nabízíme zajímavou práci pro české i zahraniční klienty, uplatnění napříč oblastmi práva, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu, ohodnocení dle schopností. Očekáváme výbornou znalost platného práva, výbornou znalost anglického jazyka, loajalitu a ochotu na sobě pracovat, smysl pro humor. Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě Vašeho zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na e-mail: kariera@david-macek.cz  Za Vaše nabídky děkujeme.“

2018-03-16/03 - DAVID & MACEK, advokátní kancelář, s.r.o.  hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici STUDENT/KA. Nabízíme zajímavou práci pro české i zahraniční klienty, uplatnění napříč oblastmi práva, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu, ohodnocení dle schopností. Očekáváme studenta/ku 4 – 5. ročníku právnické fakulty, odpovídající úroveň právního myšlení, výbornou znalost anglického jazyka, loajalitu a ochotu na sobě pracovat, smysl pro humor. Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě Vašeho zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na e-mail: kariera@david-macek.cz   Za Vaše nabídky děkujeme.

2018-03-16/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-03-16/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2018-03-16/06 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-03-16/07 - Advokátní kancelář AURIXA poskytující právní, daňové a transakční poradenství české i mezinárodní klientele hledá ADVOKÁTY/ ADVOKÁTKY s generální praxí zaměřenou na obchodní právo. Požadujeme dobrou znalost práva, znalost angličtiny, němčina výhodou, schopnost týmové práce, zodpovědnost, pečlivost a aktivní přístup. Nabízíme potenciál dlouhodobé spolupráce, perspektivu profesního růstu a odpovídající finanční ohodnocení, a to v příjemném moderním pracovním prostředí v centru Prahy. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu aurixa@aurixa.com

2018-03-16/08 - AURIXA s.r.o., advokátní kancelář přijme do svého týmu posilu na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA se zkušenostmi či zájmem profilovat se v oblasti  M&A/ Corporate, Real Estate či Regulatorika/ Antitrust. Jsme projektově orientovaná advokátní kancelář poskytující právní, daňové a transakční poradenství české i mezinárodní klientele. Nabízíme potenciál dlouhodobé spolupráce, perspektivu profesního růstu, mzdové ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení, a to v příjemném moderním pracovním prostředí v centru Prahy. Požadujeme výbornou znalost práva, znalost angličtiny na velmi dobré úrovni (znalost dalšího jazyka výhodou), dále znalost MS Office: Outlook, Word, Excel, PowerPoint, schopnost samostatného uvažování a týmové práce, zodpovědnost, pečlivost a zájem o dlouhodobý pracovní vztah. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu aurixa@aurixa.com

2018-03-15/01 - Advokátní kancelář JUDr. Pavel BERGER, se sídlem v Praze hledá do svého týmu advokátního koncipienta či spolupracujícího advokáta. Informace o naší advokátní kanceláři naleznete na www.akberger.cz. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, výborný kolektiv a odborný rozvoj. Požadujeme schopnost samostatné a týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost a pracovitost. Nástup je možný ihned. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: berger@akberger.cz.

2018-03-15/02 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2018-03-15/03 - Advokátní kancelář JUDr. Robert Čepek, LL.,M.,Dr. se sídlem v Praze 1, přijme  Advokáta/ku nebo Koncipienta/ku s praxí. Požadujeme: Německý jazyk - výborně. Zaměření na obchodní a občanské právo. Nástup ihned nebo dle dohody. obchodní jméno: AK JUDr. Robert Čepek, LL.M., Dr., Vodičkova 38, 110 00 Praha 1, telefon: +420 224 227 896, email: asistentka@akcepek.cz

2018-03-14/01 - Advokátní kancelář Levora hledá uchazeče na pozici advokátního koncipienta / koncipientky. Nabízíme: generální praxi vč. trestního práva, samostatné vedení kauz vč. zastupování klienta u soudu Požadujeme: schopnost pracovat se základními právními informačními systémy, schopnost samostatného řešení pracovních úkolů, proaktivní přístup, spolehlivost, pečlivost a profesionální vystupování. Předchozí právní praxe vítána. Pracovní doba pravidelná - 8 hod / den. Nástup možný ihned. Plat dle dohody + osobní ohodnocení a stravenky. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na aklevora@volny.cz

2018-03-13/01 - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co., se sídlem na Praze 5, vybírá pro svoji kancelář kandidáta na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA, s širokým přehledem v platném právu. Do našeho týmu hledáme člověka, který má vysokou úroveň odborných znalostí, schopnost samostatné práce, kreativitu při řešení zadání, komunikační schopnosti, je pečlivý a má smysl pro detail. Dále také hledáme kolegu s vysokým pracovním nasazením a časovou flexibilitou. Znalost práce na PC, Word, Excel, ASPI je samozřejmostí. Uvítá Vás tu přátelský pracovní kolektiv, se kterým je radost spolupracovat, samozřejmostí je možnost dalšího profesního růstu a seberealizace, dobré mzdové podmínky. Naše moderní kancelář se nachází v perfektní lokalitě v centru Prahy.Své životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte na emailovou adresu: office@purkyt.cz. www.purkyt.cz

2018-03-13/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme příjemné pracovní prostřední, přátelský kolektiv, odpovídající finanční ohodnocení a další benefity. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2018-03-13/03 - Advokátní kancelář Roubík & spol., specializovaná na obchodní právo a právní vztahy v oblasti informačních technologií, přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku, nebo studenta/studentku posledního ročníku právnické fakulty pro pracoviště v centru Prahy. Očekáváme znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook), preciznost, samostatnost i schopnost týmové práce, znalost anglického nebo německého jazyka je výhodou. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu: info@akroubik.com

2018-03-13/04 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 1-2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat.  V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2018-03-13/05 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního ADVOKÁTA. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz
 
2018-03-12/01 - ACHOUR & PARTNERS advokátní kancelář, s.r.o. nabízí pozici advokátní koncipientka / advokátní koncipient se specializací na právo nemovitostí. Nabízíme: možnost zajímavé práce na transakcích u advokátní kanceláře uváděné v Legal500 a Chambers & Partners; individuální přístup a hodnocení; možnost získání know-how v oblasti transakčního právního poradenství a nadprůměrné finanční ohodnocení. Nabídky se strukturovaným životopisem v českém a anglickém jazyce zasílejte na: office@achourpartners.com.

2018-03-12/02 - Advokátní kancelář JUDr. Václav Luťcha hledá do svého týmu advokátního koncipienta /ku., popř. studenta/studentku 5 ročníku právnické fakulty. Jsme malá advokátní kancelář, která poskytuje komplexní právní služby ve všech odvětvích práva. Nabízíme zajímavou a různorodou pracovní náplň, aktivní účast na soudních jednáních, získání znalostí v různých oblastech práva. Pozice je vhodná pro absolventy i koncipienty s praxí.  Přívětivá  pracovní doba. Nástup možný ihned. Požadujeme samostatnost, pečlivost a spolehlivost, znalost ASPI. ak@lutcha.cz

2018-03-09/01 - Advokátní kancelář Petrů & Duriš, se sídlem Praha 5, ul. Pavla Švandy ze Semčic 850/7 hledá do svého týmu advokátního koncipienta či advokátní koncipientku. Bližší informace o naší kanceláři najdete na internetových stránkách  www.akpedu.cz. Požadujeme kladný přístup k jednotlivým právním odvětvím a životní i profesní optimismus. Poskytujeme různorodé právní služby (zejména v oblasti občanského, rodinného, pracovního, obchodního, správního a trestního práva). Nabízíme zejména Váš odborný rozvoj v těchto právních odvětvích (v praktické i teoretické rovině), stejně tak jako příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv (jsme tři advokáti a asistentka). Nástup možný ihned. V případě zájmu kontaktujte JUDr. Pavla Duriše, tel. 777 967 303, email: duris@akpedu.cz.

2018-03-09/02 - Advokátní kancelář v centru Prahy přijme advokátní koncipienty, absolventy právnické fakulty. Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu a motivačního dopisu zasílejte, prosím na emailovou adresu zvolankova@zvolankova.cz. Kontaktní adresa: Advokátní kancelář Zvolánková, s.r.o. Karlovo nám. 18, 120 00 Praha 2. Nástup možný ihned.

2018-03-09/03 - Advokátní kancelář Vych & Partners, s.r.o. se sídlem v centru Prahy přijme do svého mladého týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Požadujeme:  AJ či NJ (další jazyky výhodou), znalost práce na PC (MS Word, Excel), odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, profesionální vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu. Praxe výhodou. Nabízíme: dlouhodobou spolupráci, možnost dalšího profesního růstu a seberealizace, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis v českém a anglickém/německém jazyce + motivační dopis na adresu petra.cihlarova@ak-vych.cz

2018-03-09/04 - FIALOVÁ ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ sídlící v Praze na Vinohradech přijme do svého týmu advokáta/ku - advokátního koncipienta/ku s výbornou znalostí anglického jazyka a zájmem o platné právo. Přivítáme zejména ochotu dále prohlubovat svou odbornost, profesionální přístup, pečlivost, samostatnost, argumentační zdatnost. Znalost německého jazyka výhodou. Nabízíme dlouhodobé působení ve stabilním a příjemném prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře; zajímavou a různorodou práci, obzvlášť se zaměřením na korporátní právo, mediální právo, problematiku ochranných známek, ochranu osobních údajů, GDPR aj.; příležitost pracovat pro prestižní českou a zahraniční klientelu; nadstandardní finanční ohodnocení; možnost odborného a profesního růstu; občerstvení na pracovišti a 5 týdnů dovolené. Nástup dle dohody. V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na tel.: 225 341 414, popřípadě na e-mail: info@fialova-ak.cz, kam můžete rovněž zasílat svůj strukturovaný životopis. Více informací o naší kanceláři naleznete na www.fialova-ak.cz.

2018-03-09/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2018-03-09/06 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2018-03-09/07 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-03-08/01 - Advokátní kancelář Mgr. Jaroslav Čapek, se sídlem v Hradci Králové, zabývající se především občanským a trestním právem, přijme do hlavního pracovního poměru advokátního koncipienta / koncipientku. Předpokladem je řádné právnické vzdělání. Požadujeme dobrou znalost anglického jazyka plus jeden další světový jazyk (obstojná znalost). Znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B, čistý trestní rejstřík a kultivované vystupování. V případě zájmu nám, prosím, zašlete strukturovaný životopis na e-mail : capek.advokat@seznam.cz.

2018-03-08/02 - Advokátní kancelář Mgr. Ondřeje Kováře se sídlem ve Vsetíně přijme studenty na pozici praktikant / praktikantka. Požadujeme ukončený minimálně 3. ročník studia, dobré analytické i formulační schopnosti, pečlivost a znalost práce na PC (MS Office, beck-online). Nabízíme zajímavou zkušenost v oblasti občanského, obchodního, pracovního, správního i trestního práva (www.kovaro.cz), za předpokladu kvalitních výstupů možnost dlouhodobé spolupráce. V případě zájmu, prosím, zašlete strukturovaný životopis na advokat@kovaro.cz.

2018-03-08/03 - Advokátní kancelář sídlící v centru Prahy nabízí podnájem velké místnosti 28m2, v ulici Národní, v Paláci Metro; možno i s nábytkem, k dispozici jednací místnost s kuchyňkou, sociální zařízení, recepce. Prostory po rekonstrukci, kanceláře jsou vybaveny internetovým připojením. Nájemné 10 900,- Kč + podíl na službách (cca 1 500,-Kč až 2 000,-Kč), možno i pro dvě osoby. V případě zájmu kontaktujte: Mgr. Rudolf Šimon, tel. 603 87 46 43 nebo e-mail: simon@msak.cz.

2018-03-08/04 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2018-03-08/05 - Z/C/H Legal v.o.s. (www.zchlegal.cz) renomovaná advokátní kancelář, působící na trhu již od roku 2005, hledá pro posílení svého týmu vhodného kandidáta / kandidátku na pozici ASISTENTKA ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘE. Nabízíme: pestrou práci v profesionální advokátní kanceláři - moderní pracovní zázemí v centru Prahy - 5 týdnů dovolené, po splnění interních podmínek 6 týdnů – sick days - firemní kurzy anglického a německého jazyka – stravenky v hodnotě 100 CZK – firemní akce - firemní fitness – pravidelná interní i externí školení. Požadujeme: chuť k neustálému sebevzdělávání - znalost německého a anglického jazyka na komunikativní úrovni - dobré znalosti MS Office (Word, Excel, PowerPoint) - psaní desetiprstovou hmatovou metodou a zkušenosti s vystavováním faktur výhodou. Náplň práce: administrativní a organizační podpora právníků - příprava podkladů pro jednání a koordinace jednání - zakládání spisů a jejich správa - práce s právními dokumenty (formátování, zapracovávání změn, kompletace smluv) - komunikace s úřady a klienty - organizace a zajištění služebních cest - práce s interními systémy a databázemi - správa datových schránek - příprava prezentací - vystavování faktur.V případě Vašeho zájmu zašlete, prosím, Váš životopis v českém a německém, příp. anglickém jazyce k rukám Mgr. Jany Hladké Zilvarové na jana.hladka@zchlegal.cz.

2018-03-07/01 - KMVS, advokátní kancelář, s.r.o. se sídlem v Praze 1, ul. Hellichova (cca 10 minut jízdy tramvají od fakulty), hledá do svého týmu dva studenty/studentky 2. – 5. ročníku na pozici PRÁVNÍ ASISTENT/ASISTENKA. Jedná se o práci v rámci DPP v rozsahu 2 – 3 dní v týdnu, pracovní doba obvykle od 9 do 17 hod. Požadujeme odborné znalosti adekvátní dosaženému vzdělání, znalost AJ, uživatelskou znalost práce na PC. Předchozí praxe v advokátní kanceláři výhodou. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí, adekvátní platové ohodnocení. V případě zájmu i možnost dlouhodobé spolupráce. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED, případně dle dohody. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na emailovou adresu office@kmvs.cz.

2018-03-07/02 - KMVS, advokátní kancelář, s.r.o. se sídlem v Praze 1, ul. Hellichova hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU s minimálně jednoroční koncipientskou nebo jinou právní praxí, se zkušenostmi v oblasti smluvní agendy, občanského, obchodního a pracovního práva, a se zájmem získávat znalosti i v dalších právních oborech. Nástup možný od dubna/května 2018. V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na e-mailovou adresu office@kmvs.cz.

2018-03-07/03 - K podnájmu nabízíme pěknou, světlou kancelář o velikosti 24m2 na Smíchově přímo u metra Anděl ve zrekonstruované administrativní budově, kterou lze samostatně uzamknout, se společným zázemím, vybavenou kuchyňkou, službami sdílené recepce v domě, úklidu kanceláří a sdílenými pěkně vybavenými zasedacími místnostmi. Kancelář je zařízena a vybavena vším potřebným ( kancl. nábytek, počítačové LAN rozvody, bohaté osvětlení, klimatizace, stínění oken, EZS atd. a zřídit lze samostané připojení k internetu) a v budově je 24h ostraha a výtah. Lze ji využít i pro několik osob. Parkování na ulici v parkovacích zónách nebo v několika podzemních garážích okolních objektů. Případná spolupráce možná. Celková cena 14.500,- Kč/měs. včetně podílu na službách a zálohách na energie. Mgr. Tomáš Láznička - Advokátní kancelář, mobil : 603 861 776, email : tomaslaznicka@icloud.com

2018-03-07/04 - Advokátní kancelář DAJBYCH & JÍRA, s.r.o. přijme do svého týmu koncipienta/koncipientku. Požadujeme: ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo – nejlépe absolvent i bez praxe; uživatelskou znalost obsluhy PC, pracovní nasazení, slušné a loajální vystupování, odpovědný přístup k práci, samostatnost při řešení úkolů a schopnost efektivně pracovat v týmu. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií na e-mailovou adresu: dana.tuhackova@akdj.cz

2018-03-06/01 - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co., se sídlem na Praze 5, vybírá pro svoji kancelář kandidáta na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA, s širokým přehledem v platném právu. Do našeho týmu hledáme člověka, který má vysokou úroveň odborných znalostí, schopnost samostatné práce, kreativitu při řešení zadání, komunikační schopnosti, je pečlivý a má smysl pro detail. Dále také hledáme kolegu s vysokým pracovním nasazením a časovou flexibilitou. Znalost práce na PC, Word, Excel, ASPI je samozřejmostí. Uvítá Vás tu přátelský pracovní kolektiv, se kterým je radost spolupracovat, samozřejmostí je možnost dalšího profesního růstu a seberealizace, dobré mzdové podmínky. Naše moderní kancelář se nachází v perfektní lokalitě v centru Prahy. Své životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte na emailovou adresu: office@purkyt.cz. www.purkyt.cz

2018-03-06/02 - AK se sídlem v centru Prahy přijme advokátního koncipienta. Praxe z oblasti sporné agendy a procesního práva výhodou. Požadujeme komunikační znalost zejména anglického a/nebo italského jazyka. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, všestranné uplatnění v právní praxi, flexibilní pracovní podmínky a odpovídající finanční ohodnocení včetně zaměstnaneckých benefitů, spolupráci se zahraničními partnery a možnost využít jazykové znalosti. V případě oboustranné spokojenosti i perspektivu dlouhodobé spolupráce a zaručeného odborného růstu. Dále požadujeme dobrou znalost platného práva, komunikativní znalost cizích jazyků (ITA, ENG, RUS, GER, SVE), samostatnost, uživatelskou znalost práce s PC, svědomitost, pečlivost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, časovou flexibilitu. CV zasílejte na adresu: HR@safra-advokati.cz

2018-03-06/03 - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT Advokátní kancelář Mgr. Dalibora Lachmana se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v Prostějově hledá advokátního koncipienta, mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu daliborlachman@seznam.cz

2018-03-06/04 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme příjemné pracovní prostřední, přátelský kolektiv, odpovídající finanční ohodnocení a další benefity. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2018-03-05/01 - Advokátní kancelář JUDr. Josef Čech a JUDr. Svatopluk Bunda v centru Ústí nad Labem, poskytující komplexní právní služby, se zaměřením zejména na trestní, občanské, rodinné a správní právo, hledá nového perspektivního kolegu – advokáta/advokátku  s dobrými znalostmi a alespoň s minimální praxí a zkušenostmi v oborech trestního, občanského, rodinného, pracovního, správního a obchodního práva. Požadujeme samostatnost, pečlivost, komunikativnost  a odpovědný přístup k práci, nabízíme předání bohatých odborných a praktických zkušeností, zajímavou a rozmanitou práci  v malém přátelském pracovním kolektivu, Znalost anglického či německého jazyka vítána. V případě Vašeho zájmu, prosíme, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu judr.cech@volny.cz nebo na adresu advokátní kanceláře JUDr. Josef Čech  a  JUDr. Svatopluk Bunda, Mírové nám. 35, 400 01 Ústí nad Labem. Kontaktní telefony 724048515,475220352

2018-03-04/01 - PRÁVNÍ ASISTENT/KA Advokátní kancelář KOUBÍKOVÁ LEGAL, specializující se na mezinárodní právo soukromé a zahraniční klientelu, hledá do svého týmu nového kolegu / kolegyni z řad studentů právnických fakult na pozici PRÁVNÍ ASISTENT/KA. Požadujeme pokročilou znalost anglického jazyka, pokročilá znalost francouzského a / nebo španělského jazyka výhodou. Dále požadujeme zejména zájem o obor a o získání praxe v advokátní kanceláři. Nabízíme profesionální podporu ve stabilním a příjemném pracovním prostředí. V případě zájmu zašlete své CV a motivační dopis na email info@koubikovalegal.eu.

2018-03-04/02 - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA Advokátní kancelář KOUBÍKOVÁ LEGAL, specializující se na mezinárodní právo soukromé a zahraniční klientelu, hledá do svého týmu nového kolegu / kolegyni z řad absolventů právnických fakult na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Požadujeme pokročilou znalost anglického jazyka, pokročilá znalost francouzského a / nebo španělského jazyka výhodou. Dále požadujeme zejména zájem o obor a o získání praxe v advokátní kanceláři. Nabízíme profesionální podporu ve stabilním a příjemném pracovním prostředí. V případě zájmu zašlete své CV a motivační dopis na email info@koubikovalegal.eu.

2018-03-03/01 - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT Advokátní kancelář (AK HRDÁ s.r.o.) v centru Prahy, zaměřená na trestní a rodinné právo, hledá advokátního koncipienta. Nabízíme: - velmi zajímavou a nevšední náplň práce v dobrém kolektivu, - stálou a rozumnou pracovní dobu, - příjemné pracovní prostředí, - perspektivu odborného růstu, - mnoho praktických zkušeností z oblasti trestního a rodinného práva, - profesní seberealizaci, - průběžné a pravidelné, navyšování finančního ohodnocení - vedení vlastních kauz s podporou advokáta (zpětná vazba), - příspěvek na paušální tarif. Požadujeme: - samostatnost, - flexibilitu, - chuť účastnit se častých soudních jednání, - zájem o trestní a rodinné právo, domácí násilí, stalking, - znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou. Preferujeme dlouhodobou spolupráci, přímou komunikaci a zpětnou vazbu. Nástup dle dohody. Životopisy spolu s průvodním dopisem, prosím, zasílejte na adresu Denisa.cizlova@akhrda.cz, 777228557.

2018-03-02/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme příjemné pracovní prostřední, přátelský kolektiv, odpovídající finanční ohodnocení a další benefity. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2018-03-02/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy - advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-03-02/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty, mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-03-02/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni recepční, mezi jejíž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2018-03-02/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy, hledá nové kolegy advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-03-02/06 - Advokátní kancelář Plicka & Partners hledá do svého týmu nového kolegu / kolegyni na pozici ADVOKÁT / ADVOKÁTKA. Požadujeme: vysokou úroveň odborných znalostí, praxe na pozici advokáta výhodou, zkušenosti při přípravě a revizích smluvní dokumentace v českém a anglickém jazyce výhodou, profesionální a reprezentativní vystupování, zájem o dlouhodobou spolupráci, pečlivost, samostatnost. Nabízíme: zajímavou práci pro české a zahraniční klienty, nadstandardní finanční ohodnocení, příjemný pracovní kolektiv a prostředí, možnost kariérního růstu, možnosti odborného rozvoje a publikační činnosti, kurzy právnické angličtiny zdarma. Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám motivační dopis a strukturovaný životopis s fotografií v českém a anglickém jazyce v PDF na e-mail: office@ak-rp.cz. V případě, že se Vám neozveme do tří týdnů od odeslání Vaší žádosti, dali jsme přednost jinému uchazeči, který lépe odpovídal našim požadavkům. Děkujeme za pochopení.

2018-03-02/07 - Advokátní kancelář Robert Plicka hledá do svého týmu nového kolegu / kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT / KA. Požadujeme ukončené vysokoškolské právní vzdělání v České republice, velmi dobrou úroveň znalostí českého práva, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost, znalost angličtiny (příp. němčiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny) včetně právní terminologie výhodou, koncipientská praxe výhodou, uživatelská znalost práce na PC. Nabízíme zajímavou práci pro české i zahraniční klienty, generální praxi včetně trestního práva, nadstandardní finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a výsledkům, standardní pracovní dobu (9 - 18 hod.), osobní jednání s klienty, účast na soudech, příjemný pracovní kolektiv a prostředí, možnosti odborného rozvoje a publikační činnosti, kurzy anglického jazyka zdarma, možnost pracovní zahraniční stáže v partnerských kancelářích po celém světě (více na www.ak-rp.cz). Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám motivační dopis a strukturovaný životopis s fotografií v českém a anglickém jazyce v PDF na e-mail: office@ak-rp.cz. V případě, že se Vám neozveme do tří týdnů od odeslání Vaší žádosti, dali jsme přednost jinému uchazeči, který lépe odpovídal našim požadavkům. Děkujeme za pochopení.

2018-03-01/01 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz
 

Doporučujeme

Kde nás najdete

FOO

Česká advokátní komora - Kaňkův palác (hlavní budova)
Národní 16
110 00 Praha 1
tel.: +420 273 193 111
e-mail: sekr@cak.cz

FOO

Pobočka ČAK Brno - Kleinův palác
Nám. Svobody 84/15
602 00 Brno
tel.: +420 513 030 111
e-mail: sekr.brno@cak.cz