Nepřehlédněte!


Veškeré informace k datovým schránkám advokátů ZDE

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Seznam správců ASIS

A) zvláštní část seznamu - zvláštní povolení
(pro podniky s ročním obratem nad 100 mil. Kč, banky a finanční instituce)

Právnické osoby Sídlo WEB E-mail  
Administrace insolvencí CITY TOWER v.o.s. Praha 4 www.akccs.cz ak@akccs.cz  
Advokátní kancelář Zrůstek, Lůdl a partneři v.o.s. Praha 4 www.akpzl.cz jiri.zrustek@akpzl.cz  
AS ZIZLAVSKY v.o.s. Praha 1 www.zizlavsky.cz ak@zizlavsky.cz  
RES insolvence v.o.s.  Praha 1  www.resvos.cz vavrina@dunovska.cz  
VJV INSOLVENCE, v.o.s. Praha 10   vladimirav@olymp.cz  
         
Fyzické osoby Sídlo WEB E-mail  
Cupka, Josef, JUDr. Praha 2 www.ak-cupka.cz cupka@ak-cupka.cz  
Fischer, Emil, Mgr. MBA Praha 4 www.hcak.cz emil_fischer@volny.cz  
Hala, Ivo, Mgr. Ing. Praha 2 www.akhala.cz hala@akhala.cz  
Hepperová, Eva, Mgr. Ing. Opava www.hepperova.cz eva@hepperova.cz  
Horová, Helena, JUDr. Ing. LL.M. Praha 4 www.insolvencni-spravce.com hhorova@insolvencni-spravce.com  
Jánošík, David, Ing. Hradec Králové   dfj@iol.cz  
Klaudy, Aleš, Ing. Děčín 1 www.klaudy.com klaudy@klaudy.com  
Louda, Lee, Ing. Praha 1   lee.louda@email.cz  
Lužová, Jiřina, JUDr. Praha 1 www.ak-luzova.cz ak@akdusni.cz  
Martínková, Kateřina, JUDr. Ostrava   insolvencnispravce@akostrava.cz  
Peták, Šimon, Mgr. Ing. Praha 1   simon@petak.net *
Řeháček, Oldřich, JUDr. Ph.D. Praha 4   rehacek@akccs.cz  
Sigmund, Adam, Mgr. Praha 1 www.zizlavsky.cz sigmund@zizlavsky.cz  
Svoboda, Jaroslav, JUDr. Brno   svoboda.insolvence@seznam.cz  
Švihla, Jiří, JUDr. České Budějovice www.svihla-advokat.eu aksvihla@quick.cz  
Termer, David, JUDr. Praha 1 www.aktermer.cz david.termer@aktermer.cz  
Ubr, Pavel, Mgr. Praha 1 www.lawpartners.cz p.ubr@lawpartners.cz  
Uhlíř, David, JUDr. Praha 1 www.lawoffice.cz david.uhlir@lawoffice.cz  
Urbanová, Daniela, JUDr. Praha 1   ak.urbanova@seznam.cz  
Vavřina, Jan, Mgr. Ing. Praha 1  www.dunovska.cz vavrina@dunovska.cz  
Vidovičová, Lenka, JUDr. Olomouc   vidovicova@akvidovicova.cz  

B) Obecná část seznamu

Právnické osoby Sídlo WEB E-mail  
AGENTURA PRO REVITALIZACI A SPRÁVU PODNIKŮ - ARES, v.o.s. Karlovy Vary   spicka.jaroslav.kv@seznam.cz  
BERGER - insolvenční správce a spol. Praha 10 www.isberger.cz office@akberger.cz  
CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ s.r.o. Praha 4 www.akccs.cz cisar@akccs.cz  
FARADAY v.o.s. Karviná   paveljanku@seznam.cz  
GERENTEA v.o.s. Praha 1   harazimova@gerenta.cz  
Giese & Partner, v.o.s. Praha 1 www.giese.cz office@giese.cz  
Hlista & Pril, v.o.s. Praha 8   hlista@bohemiaexperts.cz  
Horizont IPSL v.o.s. Praha 4 www.horizont-ispl.com romanfronek@volny.cz  
Indra - Šebesta v.o.s. Brno www.indra-sebesta.cz advokati@indra-sebesta.cz  
INKOS HK-Turnov v.o.s. Boharyně   ivo.schneiderka@seznam.cz  
INSOLVENCE CZ, v.o.s. Prostějov   insolvence@insolvencnispravce.net  
insolvence JP v.o.s. Ústí nad Labem   michael.m@worldonline.cz  
Institut insolvence v.o.s. Praha 1   himmatova@zizlavsky.cz  
IREKON v.o.s. Turnov   irekon@irekon.cz  
Juřena, Orbes a spol. Zlín   euroinsolvence@euroinsolvence.cz  
Paclík - insolvenční správce a spol. Praha 10   paclikm@seznam.cz  
REVITALA, v.o.s. Jablonec nad Nisou   jiteh.1@worldonline.cz  
SVOBODA - VRŠANSKÝ v.o.s. Teplice www.svvos.cz popi@volny.cz  
štancl - insolvence v.o.s Plzeň   info@stancl-insolvence.cz  
Tomko a partneři v.o.s Plzeň   mtomko@inspravce.com  
Záveská a spol. v.o.s. Praha 5   hana.zaveska@volny.cz  
         
Fyzické osoby Sídlo WEB E-mail  
Alexander, Juraj, Mgr. LL.M. Bratislava   JAlexander@salans.com *
Andree, Kamil, JUDr. Olomouc www.advokatandree.eu kancelar@advokatandree.eu  
Bařinová, Dagmar, Doc. Ing. Ph. D. Havířov   dagmar.barinova@vsb.cz  
Beneš, Robert, Ing. Přerov   robert.benes@worldonline.cz  
Beneš, Petr, Ing. Praha 4 www.inspravce.com pbenes@insolvencni-spravce.com  
Bernátek, Petr, JUDr. Ing. LL.M. Zlín www.insolvencnispravci.eu bernatekins.spravce@gmail.com  
Biolek, Vít, Mgr. Hradec Králové   biolek@jurist.cz  
Brož, Jaroslav, Mgr. Ostrava   jaroslav.broz@bbv-ak.cz  
Buďveselová, Kateřina, Mgr. MBA Praha 3   katerinabudveselova@seznam.cz  
Burkotová, Žaneta, Mgr. Karviná   zaneta.burkotova@email.cz  
Červenka, František, Ing. Praha 6   cervenkaf@email.cz  
Čížkovský, Pavel, JUDr. Praha 1   pavel@cizkovsky.cz  
Daňková, Drahomíra, JUDr. Jičín   d.dankova@centrum.cz  
Dorková, Ilona, JUDr. Pardubice   dorkova@advokati-pardubice.cz  
Dušková, Eva, JUDr. Zlín   judrduskova@tiscali.cz  
Edelmann, Milan, Mgr. Loděnice   edelmann@ak-edelmann.cz  
Fialová, Jana, Mgr. Praha 4   fialova@accor.cz  
Fiantová, Alena, Ing. Otrokovice   alena.fiantova@volny.cz  
Fuchsig, Martin, Mgr. Otice  www.fuchsig-insolvence.cz martin.fuchsig@fuchsig-insolvence.cz  
Grofová, Hana, Ing. Praha 1   hgro@seznam.cz *
Habarta, Jiří, JUDr. Slavkov u Brna   Jiri.Habarta@propertax.cz  
Hadraba, Václav, Ing. Písek www.insolvenceph.cz vaclavhadraba@seznam.cz  
Štětinová, Helena, Ing. Strančice   helena.hlavackova@camaret.cz  
Horská, Miloslava, JUDr. Brno   ak.horska@seznam.cz  
Houdková, Vlasta, JUDr. Praha 1   houdkova@akhoudkova.com  
Chrtek, Ivan, Ing. Klatovy   chrtek.ivan@seznam.cz  
Indra, Marek, Mgr. Brno www.indra-sebesta.cz indra@indra-sebesta.cz  
Jahnová, Dagmar, JUDr. Nový Jičín   advokatjahnova@seznam.cz  
Jakoubek, Jiří, JUDr. Ph. D. Česká Skalice   judr.jakoubek@seznam.cz  
Janíček, Ivan, JUDr. Zlín   ivasja@volny.cz  
Janíček, Petr, Ing. DiS. Uherský Brod   p-janicek@seznam.cz  
Jasinský, Richard, Ing. Praha 10   richjasi@seznam.cz  
Jašková, Veronika, JUDr. Praha 1   veronika.jaskova@lawyers-cz.com  
Javůrek, Vítězslav, Bc. Hradec Králové   javurek@esof.cz  
Jelínková, Jana, Ing. Veselí nad Moravou www.insolvence-jelinkova.cz janajel@seznam.cz  
Kaplan, Daniel, JUDr. LL. M. Praha 1 www.hajekzrzavecky.cz kaplan@hajekzrzavecky.cz  
Keršner, Stanislav, JUDr. Brno   kersner@advocateoffice.eu  
Koman, Břetislav, JUDr. Praha 7 www.koman.cz bkn@centrum.cz  
Konečný, Petr, JUDr. Praha 2 www.ak-konecny.cz advokat@ak-konecny.cz  
Kopčil, Martin, Mgr. Brno   martin@kopcil.cz  
Kořenář, Miroslav, Mgr. Ing. České Budějovice   korenar@bs.cz  
Krakovka, Roman, Mgr. Ostrava www.miketa.cz roman.krakovka@miketa.cz  
Krejčí, Michal, JUDr. Praha 5 www.akkrejci.com mk@akkrejci.com  
Krýl, Pavel, JUDr. CSc. Praha 4   pavel.kryl@seznam.cz *
Kubálek, Jan, JUDr. Praha 1   jan.kubalek@seznam.cz  
Kubica, Radim, Mgr. Frýdek-Místek   r.kubica@advokatkubica.com  
Kučera, Tomáš, Ing. Rosice   kucera@dca.cz  
Kudrnová, Jana, JUDr. Ph.D. Ostrava   sekretariat@kudrnova.cz  
Kulhavý, Václav, JUDr. Praha 3   justicekulhavy@volny.cz  
Kuře, Martin, Mgr. Litoměřice   kure.martin@atlas.cz  
Kyprý, Miroslav, JUDr. Brno   kypry@iol.cz  
Letošník, David, Mgr. Pardubice   letosnik@saluka.cz  
Linha, Tomáš, Mgr. Praha 2 www.ak-cupka.cz linha@ak-cupka.cz  
Línková, Šárka, JUDr. Pardubice   kancelar@adokatkalinkova.cz  
Litvan, Martin, JUDr. LL.M. Praha 2   Office@ak-litvan.cz  
Machek, Michal, Mgr. Moravská Ostrava www.adakostrava.cz machekm@quick.cz  
Majzlíková, Daniela, Mgr. Ing. et. Bc. LL.M. Krnov   insolvencnipravo@email.cz  
Malý, Ondřej, Mgr. Ing. Brno www.insolvence-likvidace.cz maly@advokacie-brno.cz  
Mareš, Michal, JUDr. Praha 1   michal.mares@akmm.cz  
Marešová, Lucie, JUDr. Praha 1   lucie.mares@akmm.cz  
Marešová, Marcela, JUDr. MBA Praha 1   kancelar@akmm.cz  
Mazánek, Jiří, JUDr. Kroměříž   ak.mazanek@seznam.cz  
Melka, Radan, Mgr. Praha 2 www.ak-cupka.cz melka@ak-cupka.cz  
Miechová, Ivona, Mgr. Ing. Praha 1   miechova@akhoudkova.com  
Michal, Petr, JUDr. Praha 1   michal@akccs.cz  
Mikeš, Pavel, JUDr. Přerov   pavel.mikes.spravce@seznam.cz  
Mikeš, Ivan, Ing. Praha 1   mikesinsolv@email.cz  
Mitinová, Martina, Ing. Přerov   mitinova@seznam.cz  
Mixová, Dagmar, JUDr. Ústí nad Labem   d.mixova@volny.cz  
Mlčochová, Eva, JUDr. Svitavy www.akmlcochova.cz mlcochova@akmlcochova.cz  
Müllerová, Hana, Mgr. Ing. Plzeň   hana.mullerova@basto.cz  
Návrata, Ivan, Ing. Ostrava   ivan.navrata@quick.cz  
Nechutný, Vladimír, Ing. Plzeň   nimrodi@centrum.cz  
Němcová, Vlasta, JUDr. Blansko www.ak-nemcova.cz vlasta.nemcova@quick.cz  
Neskusil, Josef, Mgr. LL.M. Praha 3 www.akds.cz neskusil@seznam.cz  
Nováček, Milan, JUDr. Třebíč   judrnovacek@gmail.com  
Nováková, Zdeňka, Mgr. Moravská Ostrava www.adakostrava.cz novakova.advokat@email.cz  
Nováková, Romana, Ing. Praha 1 www.novakova.org ; www.insolvencnispravce.com romana@novakova.org  
Nožička, Josef, Ing. Brno   jos.nozicka@seznam.cz  
Nožička, Lukáš, Ing. Brno   lukas.nozicka@seznam.cz  
Orbesová, Bronislava, JUDr. Zlín www.insolvencni-spravci.cz ak@orbesova.com  
Ostravský, Jiří, Mgr. Zlín www.ostravsky.cz jiri@ostravsky.cz  
Pahutová, Sylva, Mgr. Ostrava www.adakostrava.cz pahutova@quick.cz  
Pachl, Lukáš, Mgr.        
Penz, František, Ing. České Budějovice www.insolvenceph.cz penz@insolvenceph.cz  
Poláček, Tomáš, Ing. Moravská Ostrava   polacek@taxett.cz  
Pšejová, Alena, JUDr. Ph.D. Kroměříž   psejova@volny.cz  
Rojarová, Pavla, Mgr. Uherský Ostroh   rojarova@uh.cz  
Rott, Ivan, JUDr. Ing. Brno   akrott@akrott.eu  
Rožec, Václav, Mgr. Brno www.sakbrno.cz vaclavrozec.sak@email.cz  
Růnová, Inka, JUDr. České Budějovice   judr.runova@seznam.cz  
Rychtalíková, Sylva, JUDr. Praha 10 www.rychtalikova.cz rychtalikova@rychtalikova.cz  
Sedláčková, Jarmila, Mgr. Ing. Přeštice   jarmila.sedlackova@agrekon.cz  
Skopalík, Jiří, Ing. Zlín   skopalik.j@volny.cz  
Sládek, Miroslav, Mgr. Brno   issladek@seznam.cz  
Sochor, Marek, Mgr. Třebíč www.aksochor.cz msochor@aksochor.cz  
Staňková, Olga, JUDr. Louka   olga.stankova@seznam.cz  
Stínková, Martina, Mgr. et. Mgr. Kladno   martina@stinka.cz  
Stradějová, Ladislava, JUDr. Vsetín   stradejova@centrum.cz  
Svoboda , Milan, Mgr. et. Mgr. Děčín VIII   svoboda.insolvence@seznam.cz  
Šafránková, Miroslava, MBA,MSc. Praha 5   safrankovamir@volny.cz  
Ševčík, Daniel, JUDr. Ph.D. Brno www.sakbrno.cz dansevcikbrno@seznam.cz  
Šůstková Zukalová, Vladimíra, Mgr. Brno   zukalova@post.cz  
Šváb, Milan, JUDr. Svitavy   m.svab@seznam.cz  
Švantner, Viktor, Mgr. Plzeň www.svantner.cz viktor.svantner@email.cz  
Švecová, Gabriela, Mgr. Praha 1   gabriela@aknovicky.cz  
Tomíček, Daniel, Mgr. Ostrava   dtomicek@akvos.cz  
Tříska, Marek, Ing. Šumperk www.insolvencni-kancelar.eu triska@insolvencni-kancelar.eu  
Urban, Jan, Mgr. Lanškroun   j.urban@ak-urban.cz  
Urbanová, Daniela, JUDr. Praha 1   ak.urbanova@seznam.cz  
Vávra, Přemysl, Dr. Ing.     vavra.premysl@seznam.cz *
Vencl, Radan, Mgr. Hradec Králové   advokat@ak-vencl.cz  
Vidovič, Viliam, JUDr. Olomouc   vidovic.v@seznam.cz  
Vlček, Pavel, Ing. České Budějovice www.insolvence.biz vlcek.pavel@insolvence.biz  
Vodičková, Tereza, Mgr. Pardubice   vodickova@akvodickova.cz  
Vymazalová, Ivana, Bc. Olomouc   vymazalova@audit-efekt.cz *
Zachariáš, Jan, Mgr. Praha 2 www.ak-cupka.cz zacharias@ak-cupka.cz  
Zajícová, Zuzana, Mgr. Hovorany   zuzana.zajicova@gmail.com  
Zámečník, Michal, Brno   zamecnik.iss@gmail.com  
Zinglová, Anna, Mgr. Praha 10   anna.zinglova@volny.cz  

* Člen ASIS činnost insolvenčního správce nevykonává.

 

 

Doporučujeme

Kde nás najdete

FOO

Česká advokátní komora - Kaňkův palác (hlavní budova)
Národní 16
110 00 Praha 1
tel.: +420 221 729 011
fax: +420 224 932 989
e-mail: sekr@cak.cz

FOO

Pobočka ČAK Brno - Kleinův palác
Nám. Svobody 84/15
602 00 Brno
tel.: +420 542 514 401
fax: +420 542 514 409
e-mail: sekr@cakbrno.cz