Nepřehlédněte!


Veškeré informace k datovým schránkám advokátů ZDE

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Seznam správců ASIS

A) zvláštní část seznamu - zvláštní povolení
(pro podniky s ročním obratem nad 100 mil. Kč, banky a finanční instituce) 

Právnické osoby Sídlo www E-mail
AB insolvence v.o.s. Praha 1 http://www.resvos.cz vavrina@dunovska.cz
Administrace insolvencí CITY TOWER, v.o.s. Praha 4 http://aict.webnode.cz/ insolvence@administaceinsolvenci.cz
Advokátní kancelář Zrůstek, Lůdl a partneři v.o.s. Praha 4 http://www.akpzl.cz jiri.zrustek@akpzl.cz
AS ZIZLAVSKY v.o.s. Prah 1 http://www.zizlavsky.cz ak@zizlavsky.cz
Horizont ISPL v.o.s. Praha 4 http://www.horizont-mfl.com/ispl/ romanfronek@volny.cz
INSOL.UTION, v.o.s. Praha 3 http://www.insolution.cz/ budveselova@insolution.cz
TP Insolvence, v.o.s. Praha 7   simon@petak.net
VJV INSOLVENCE, v.o.s. Praha 10   vladimirav@olymp.cz
       
Fyzické osoby Sídlo www E-mail
Ing. Aleš Klaudy Děčín http://www.klaudy.com klaudy@klaudy.com
Ing. David Jánošík Hradec Králové   dfj@iol.cz
Ing. Lee Louda Praha 1   lee.louda@louda-is.cz
JUDr. Daniela Urbanová Praha 1 http://www.avocate.cz daniela.urbanova@avocate.cz
JUDr. David Termer Praha 1 http://www.aktermer.cz David.Termer@aktermer.cz
JUDr. David Uhlíř Praha 1 http://www.lawoffice.cz david.uhlir@lawoffice.cz
JUDr. Ing. Helena Horová Praha 4 http://www.insolvencni-spravce.com/ kancelar@insolvencni-spravce.com
JUDr. Jaroslav Svoboda Brno http://www.is-svoboda.cz svoboda.jar@gmail.com
JUDr. Jiří Švihla České Budějovice http://www.svihla-advokat.eu aksvihla@quick.cz
JUDr. Jiřina Lužová Praha 1 http://www.ak-luzova.cz ak@akluzova.cz
JUDr. Josef Cupka Praha 2 http://www.ak-cupka.cz cupka@ak-cupka.cz
JUDr. Kateřina Martínková Ostrava http://www.advokati-ostrava.cz/ katerina.martinkova@akostrava.cz
JUDr. Lenka Vidovičová Olomouc http://www.akvidovicova.cz/ vidovicova@akvidovicova.cz
Mgr. Emil Fischer Praha 4 http://www.ak-fischer.cz/ emil_fischer@volny.cz
Mgr. Ing. Ivo Hala Praha 2 http://www.akhala.cz hala@akhala.cz
Mgr. Ivo Šotek Olomouc   sotek@akostruznicka.cz
Mgr. Ivo Tichovský Ostrava http://www.miketa.cz Ivo.Tichovsky@miketa.cz
Mgr. Juraj Alexander, LL.M. Praha 1   juraj.alexander@dentons.com
Mgr. Pavel Ubr Praha 1 http://www.lawpartners.cz p.ubr@lawpartners.cz

 B) Obecná část seznamu 

Právnické osoby Sídlo www E-mail
AGENTURA PRO REVITALIZACI A SPRÁVU PODNIKŮ - ARES, v.o.s. Karlovy Vary http://www.insolvencekonkurzy.cz/ spicka.jaroslav.kv@seznam.cz
BERGER - insolvenční správce a spol. Praha 10 http://www.isberger.cz office@akberger.cz
Euroinsolvence v.o.s. Zlín   euroinsolvence@euroinsolvence.cz
FARADAY v.o.s. Karviná   faradayvos@seznam.cz
GERENTEA v.o.s. Praha 1   harazimova@gerentea.cz
Hlista & Pril, v.o.s. Praha 1   hlista@bohemiaexperts.cz
Indra-Šebesta v.o.s. Brno http://www.indra-sebesta.cz advokati@indra-sebesta.cz
INKOS HK - Turnov v.o.s. Boharyně http://www.kancelarspravce.cz insolvencnispravce@klikni.cz
INSOLVENCE CZ, v.o.s. Šumperk   insolvencecz@insolvencnispravce.net
insolvence JP v.o.s. Ústí nad Labem   michael.m@worldonline.cz
INSOLVENCY v.o.s. Hradec Králové   insolvency@seznam.cz
Institut insolvence v.o.s. Praha 1   himmatova@zizlavsky.cz
IREKON, v.o.s. Turnov   david.burjanek@akturnov.cz
Paclík - insolvenční správce a spol. Praha 10   paclikm@seznam.cz
Penz a Hadraba v.o.s. České Budějovice http://www.insolvenceph.cz info@insolvenceph.cz
Plzeňská insolvenční, v.o.s. Plzeň   jarmila.sedlackova@pl-insolvencni.cz
REVITALA, v.o.s. Jablonec nad Nisou   jiteh.1@worldonline.cz
Růnová v.o.s. České Budejovice   judr.runova@seznam.cz
štancl - insolvence v.o.s. Plzeň   info@stancl-insolvence.cz
Tomko a partneři, v.o.s. Plzeň   tomko@tpspravce.cz
VRŠANSKÝ a spol., v.o.s. Teplice http://www.svvos.cz popi@volny.cz
Záveská a spol., v.o.s. Praha 5   hana.zaveska@volny.cz
       
Fyzické osoby Sídlo www E-mail
Doc. Ing. Dagmar Bařinová Ph.D. Havířov   dbarinova@seznam.cz
Dr. Ing. Přemysl Vávra Praha 4   vavra.premyl@seznam.cz
Ing. Alena Fiantová Otrokovice   alena.fiantova@volny.cz
Ing. František Červenka Praha 6   cervenkaf@email.cz
Ing. Helena Štětinová Strančice   helena.hlavackova@camaret.cz
Ing. Ivan Chrtek Klatovy   chrtek.ivan@seznam.cz
Ing. Ivan Mikeš Praha 1   mikesinsolv@email.cz
Ing. Ivan Návrata Ostrava   ivan.navrata@quick.cz
Ing. Jana Jelínková Veselí nad Moravou http://www.insolvence-jelinkova.cz/ janajel@seznam.cz
Ing. Jiří Skopalík Zlín   skopalik.j@volny.cz
Ing. Josef Nožička Brno   jos.nozicka@seznam.cz
Ing. Lukáš Nožička Brno   lukas.nozicka@seznam.cz
Ing. Marek Tříska Šumperk http://www.insolvencni-kancelar.eu/ triska@insolvencni-kancelar.eu
Ing. Martin Koubek Olomouc   m.koubek@atlas.cz
Ing. Martina Mitinová Přerov   mitinova@seznam.cz
Ing. Michal Zámečník Brno   office@kancelarspravcu.com
Ing. Pavel Vlček České Budějovice http://www.insolvence.biz vlcek.pavel@insolvence.biz
Ing. Petr Janíček DiS. Uherský Brod   p-janicek@seznam.cz
Ing. Richard Jasinský Praha 10   richjasi@seznam.cz
Ing. Robert Beneš Přerov   robert.benes@worldonline.cz
Ing. Romana Nováková Praha 2 http://www.novakova.org info@insolvencnispravce.com
Ing. Tomáš Kučera Brno   office@kancelarspravcu.com
Ing. Vladimír Nechutný Plzeň   nimrodi@centrum.cz
JUDr. Alena Pšejová Ph.D. Kroměříž   psejova@volny.cz
JUDr. Bc. Veronika Weigl Praha 1   veronika.weigl@lawyers-cz.com
JUDr. Bronislava Orbesová Zlín http://www.akorbesova.cz orbesova@orbesova.com
JUDr. Břetislav Koman Praha 7 http://www.koman.cz bkn@centrum.cz
JUDr. Dagmar Jahnová Nový Jičín   advokatjahnova@seznam.cz
JUDr. Dagmar Mixová Ústí nad Labem   mixova@akmixova.cz
JUDr. Daniel Kaplan LL.M. Praha 1 http://www.kaplan-ak.cz/ kaplan@hajekzrzavecky.cz
JUDr. Daniel Ševčík Ph.D. Brno http://www.sakbrno.cz dansevcikbrno@seznam.cz
JUDr. Drahomíra Daňková Jičín   d.dankova@centrum.cz
JUDr. Eva Dušková Zlín   judrduskova@tiscali.cz
JUDr. Eva Mlčochová Svitavy http://www.akmlcochova.cz mlcochova@akmlcochova.cz
JUDr. Ilona Dorková Pardubice   dorkova@advokati-pardubice.cz
JUDr. Ing. Daniela Majzlíková LL.M. Krnov http://www.insolvencnipravo.eu info@insolvencnipravo.eu
JUDr. Ing. Ivan Rott Brno http://www.akrott.eu akrott@akrott.eu
JUDr. Ing. Petr Bernátek Zlín   bernatekins.spravce@gmail.com
JUDr. Jana Kudrnová Ph.D. Ostrava http://www.advokat.kudrnova.cz sekretariat@kudrnova.cz
JUDr. Jaroslav Brož Mjur Brno http://www.bbv-ak.cz jaroslav.broz@bbv-ak.cz
JUDr. Jiří Habarta Slavkov u Brna   Jiri.Habarta@propertax.cz
JUDr. Jiří Jakoubek Ph.D. Česká Skalice   judr.jakoubek@seznam.cz
JUDr. Jiří Mazánek Kroměříž   ak.mazanek@seznam.cz
JUDr. Kamil Andree Olomouc http://www.advokatandree.eu kancelar@akandree.eu
JUDr. Ladislava Stradějová Vsetín   stradejova@centrum.cz
JUDr. Lucie Marešová Praha 1   lucie.mares@akmm.cz
JUDr. Marcela Marešová Praha 1   kancelar@akmm.cz
JUDr. Martin Litvan LL.M., Ph.D. Praha 2   Office@ak-litvan.cz
JUDr. Michal Krejčí Praha 5 http://www.akkrejci.com mk@mkis.cz
JUDr. Michal Mareš Praha 1   michal.mares@akmm.cz
JUDr. Milan Nováček Třebíč   judrnovacek@gmail.com
JUDr. Milan Šváb Svitavy   m.svab@seznam.cz
JUDr. Miloslava Horská Brno   ak.horska@seznam.cz
JUDr. Miroslav Kyprý Brno   kypry@iol.cz
JUDr. Olga Staňková Louka   olga.stankova@seznam.cz
JUDr. Pavel Čížkovský Praha 1   pavel@cizkovsky.cz
JUDr. Pavel Krýl CSc. Praha 4   pavel.kryl@seznam.cz
JUDr. Pavel Mikeš Přerov   pavel.mikes.spravce@seznam.cz
JUDr. Petr Konečný Praha 2 http://www.ak-konecny.cz advokat@ak-konecny.cz
JUDr. Stanislav Keršner Brno   kersner@advocateoffice.eu
JUDr. Sylva Rychtalíková Praha 10 http://www.rychtalikova.cz rychtalikova@rychtalikova.cz
JUDr. Šárka Línková Pardubice   kancelar@advokatkalinkova.cz
JUDr. Václav Kulhavý Praha 3   justicekulhavy@volny.cz
JUDr. Viliam Vidovič Olomouc   vidovic.v@seznam.cz
JUDr. Vladimíra Šůstková Zukalová Brno   zukalova@post.cz
JUDr. Vlasta Němcová Blansko http://www.ak-nemcova.cz vlasta.nemcova@quick.cz
Mgr. Anna Zinglová Praha 10   anna.zinglova@volny.cz
Mgr. Daniel Tomíček Ostrava   dtomicek@akvos.cz
Mgr. et Mgr. Milan Svoboda Děčín   svoboda.insolvence@seznam.cz
Mgr. Gabriela Švecová Praha 1   gabriela@aknovicky.cz
Mgr. Ing. Hana Müllerová Plzeň   hana.mullerova@basto.cz
Mgr. Ing. Miroslav Kořenář České Budějovice   korenar@bs.cz
Mgr. Jan Klváček Olomouc http://www.akklvacek.cz mail@akklvacek.cz
Mgr. Jan Urban Hradec Králové   mgr.urban@tiscali.cz
Mgr. Jan Zachariáš Praha 2 http://www.ak-cupka.cz zacharias@ak-cupka.cz
Mgr. Jana Fialová Praha 4   fialova@accor.cz
Mgr. Jiří Ostravský Zlín http://www.ostravsky.cz jiri@ostravsky.cz
Mgr. Josef Neskusil LL.M. Praha 3 http://www.akds.cz neskusil@seznam.cz
Mgr. Magdalena Gebauerová Opava   tesinova@opava.cz
Mgr. Marek Sochor Třebíč http://www.aksochor.cz msochor@aksochor.cz
Mgr. Martin Fuchsig Otice   martin.fuchsig@fuchsig-insolvence.cz
Mgr. Martin Kopčil Brno   martin@kopcil.cz
Mgr. Martin Kuře Litoměřice   kure.martin@atlas.cz
Mgr. Martina Stínková Kladno   martina@stinka.cz
Mgr. Michal Machek Moravskká Ostrava http://www.adakostrava.cz machekm@quick.cz
Mgr. Milan Edelmann Loděnice   edelmann@ak-edelmann.cz
Mgr. Miroslav Sládek Brno   issladek@seznam.cz
Mgr. Pavla Rojarová Uherský Ostroh   rojarova@uh.cz
Mgr. Radan Melka Praha 2 http://www.ak-cupka.cz melka@ak-cupka.cz
Mgr. Radan Vencl Hradec Králové http://www.ak-vencl.cz advokat@ak-vencl.cz
Mgr. Radim Kubica Frýdek-Místek http://www.kubicapartners.cz/portal/home/ info@kubicapartners.cz
Mgr. Roman Krakovka Ostrava http://www.miketa.cz roman.krakovka@miketa.cz
Mgr. Romana Andělová Brno   andelova@ak-andelova.cz
Mgr. Sylva Pahutová Ostrava http://www.ak-ostrava.cz insolvence@ak-ostrava.cz
Mgr. Tereza Vodičková Pardubice   vodickova@akvodickova.cz
Mgr. Tomáš Linha Praha 2 http://www.ak-cupka.cz linha@ak-cupka.cz
Mgr. Václav Rožec Brno http://www.sakbrno.cz vaclavrozec.sak@email.cz
Mgr. Viktor Švantner Plzeň http://www.svantner.cz viktor.svantner@email.cz
Mgr. Vít Biolek Hradec Králové   biolek@jurist.cz
Mgr. Vítězslav Javůrek Hradec Králové   javurek@esof.cz
Mgr. Zdeňka Nováková Moravskká Ostrava   novakova.advokat@email.cz
Mgr. Zuzana Zajícová Hovorany   zuzana.zajicova@gmail.com
Mgr. Žaneta Burkotová Karviná   zaneta.burkotova@email.cz
Miroslava Šafránková MBA, MSc. Praha 5   safrankovamir@volny.cz

 

 

Doporučujeme

Kde nás najdete

FOO

Česká advokátní komora - Kaňkův palác (hlavní budova)
Národní 16
110 00 Praha 1
tel.: +420 221 729 011
fax: +420 224 932 989
e-mail: sekr@cak.cz

FOO

Pobočka ČAK Brno - Kleinův palác
Nám. Svobody 84/15
602 00 Brno
tel.: +420 542 514 401
fax: +420 542 514 409
e-mail: sekr@cakbrno.cz